Ze začátku se mi ten můj nápad líbil, ale když jsem si to nakonec představil v tom interiéru, tak jsem si to rozmyslel. Do pátku by měl být doma. Pak hned nafotím
U mě drží takhle. Je tam ještě jedna díra, ale v horním uložení v tom místě není závit
EDIT: Je to taky Sparco, jen je stříklé na bílo
[upravil dne 3/10/11 09:30 od Andreww]
Rámeček tam už není. Koupil jsem to s ním, ale patří k origo rádiu. Takže když se tam dá jiné rádio, rámeček nedrží Ale dá se koupit rámeček pro montáž neorigo rádií...i na Aukru často bývá
Mám takovou štelovací Sparco na 306ce a montuje se na šrouby od horního uložení. Nic se nevrtá. Myslím, že u 307 to bude stejně
[upravil dne 2/10/11 12:03 od Andreww]
Nádherná práce a odskoky jsou jen zvenčí, zevnitř jsou normální kliky .
Když budeš v bezvědomí, tak Ti to moc nepomůže Nicméně tohle je stejně showcar, takže to tu asi nehrozí