Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Jede to i nefejsbukařům Prý nedostaneš doma žádnou sladkost
    • 6
  2. Andreww

    občas chcípne

    Taky mi to občas chcípne. Zkoušel jsem čistit škrtící klapku, ale nepomohlo. Asi vyměním krokáč a uvidíme
    • 7
  3. A kdopak toho koně asi trénuje co? Všech 8 VP přece nevyhrál jen Tiumenem
    • 20
  4. Rejty: Jenže Frozzovo je jen bez kol
  5. Andreww

    Vyhřívání předního okna

    Lubk0: A jak lezeš do kufru, když je na něm metr sněhu?
    • 19
  6. Zkusím to nabídnout kolegovi Kolik máš sad?
    • 50
  7. Andreww

    černá parabola 406

    Já to mám taky přelakované
    • 37
  8. Je ještě moc malý na to, aby byl s tvrdým Ale jinak super
  9. Andreww

    černá parabola 406

    Není třeba používat lesklou. Myslím, že většina lidí použila mat. Já taky mat
    • 37
  10. Andreww

    virtual tuning

    razor: Edit: Chtěl do karbonu i střechu Ještě jednou? [upravil dne 3/10/11 14:48 od Andreww]
  11. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Ze začátku se mi ten můj nápad líbil, ale když jsem si to nakonec představil v tom interiéru, tak jsem si to rozmyslel. Do pátku by měl být doma. Pak hned nafotím
  12. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Ještě budeš koukat Jinak je to můj lehce opožděný narozeninový dárek, tak ho nech být
  13. Zasloužila
  14. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Takže je na světě finální verze. Volant bude černý + černý perfo s šedým prošitím. Už jsem ho poslal
  15. Myslel jsem tenhle
    • 9
  16. MilanF1: Myslíš ten RG v tipech? Ten by se mi taky líbil. Zkoušel jsem to doma nadhodit, ale nesetkal jsem se s pochopením
    • 9
  17. Andreww

    rozpěra na 307

    U mě drží takhle. Je tam ještě jedna díra, ale v horním uložení v tom místě není závit EDIT: Je to taky Sparco, jen je stříklé na bílo [upravil dne 3/10/11 09:30 od Andreww]
    • 8
  18. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Rámeček tam už není. Koupil jsem to s ním, ale patří k origo rádiu. Takže když se tam dá jiné rádio, rámeček nedrží Ale dá se koupit rámeček pro montáž neorigo rádií...i na Aukru často bývá
  19. I ta cena (kupní + náklady na uvedení do slušného stavu) by odpovídala renovaci veterána
    • 9
  20. Někde jsem to tu prostě musel dát. Celkem jsem se pobavil. Prý limitovaná edice 1000ks a veteránské značky :D:D No posuďte sami!
    • 9
  21. Andreww

    rozpěra na 307

    Mám takovou štelovací Sparco na 306ce a montuje se na šrouby od horního uložení. Nic se nevrtá. Myslím, že u 307 to bude stejně [upravil dne 2/10/11 12:03 od Andreww]
    • 8
  22. Andreww

    406 coupe - Totální renovace

    Nádherná práce a odskoky jsou jen zvenčí, zevnitř jsou normální kliky . Když budeš v bezvědomí, tak Ti to moc nepomůže Nicméně tohle je stejně showcar, takže to tu asi nehrozí
    • 29
  23. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Takhle vypadá
  24. Andreww

    Lidskej vkus

    ...i se střechou
×
×
  • Vytvořit...