V to doufám. Dnes ovšem přišel balík od HUGA, takže mám doma nové světla, znak, středový panel a nějaké spínače. Navíc přišel balíček s čirýma mlhovkama
To je přesně důvod, proč šly z domu
Sedačky jsem teda přes víkend nenahodil, protože jsem se snažil zprovoznit střechu. Potřeboval bych na to víc času
[upravil dne 19/3/12 07:07 od Andreww]
Dík moc. Na service boxu jsem na to koukal, ale moc z toho není vidět. Přeskládám to podle původního, spíš mi jde o to, že to bude celé rozpojené, tak jestli se to pak nějak odvzdušňuje. Myslím, že použiju i ten návod na zprovoznění při motoru
Potřebuju rady od cabrioleťáků. Koupil jsem auto s nefunkční el. střechou. Včera jsem ji částečně rozchodil (v určitém místě se sekla a přestala komunikovat) a pak mi praskla jedna hadice.
A k dotazu...mám celou druhou hydrauliku. Když to přemontuju je třeba pak celý systém nějak odvzdušnit? Případně jak? A je někdo schopný mi vyfotit mechanizmus, ktrerý zvedá poklop střechy? Díky moc
Tak sedačky jsem včera vyměnil. Předpokládám, že se tu najdou lidi, kteří mi řeknou, že jsem blbec, ale já prostě musel Přes víkend snad budou fotky.
Včera jsem koupil nové rádio a byl odeslán balík dílu od HUGO BOSSe
toto teba trápi?
Mě je to celkem šumák, ale moderátoři nemají rádi, když někdo při psaní zapíná CapsLock. Jak píše pipi, asi tady nebude zase tolik 307čkářu, kteří mají sport. výfuk. Holt musíš chvilku vydržet
[upravil dne 15/3/12 06:50 od Andreww]