Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Profil - uzivatelske nastavenia

    Buď je to tím, že mají víceřádkový podpis, nebo píšou dotazy na více řádků Aspoň tak si to vysvětluju já
    • 6
  2. Andreww

    Pavuk... ©

    Marcelova 407 má 140koní, jedno vojsko mravenců a jednoho pavouka...to je velitel
  3. V to doufám. Dnes ovšem přišel balík od HUGA, takže mám doma nové světla, znak, středový panel a nějaké spínače. Navíc přišel balíček s čirýma mlhovkama
  4. Andreww

    Pavuk... ©

    Ještě, že tam nebyl, když jsi nás vezl na to letiště. To by přítelkyně ani nenastoupila do auta :D:D
  5. Andreww

    Profil - uzivatelske nastavenia

    Jde to ruku v ruce
    • 6
  6. To je přesně důvod, proč šly z domu Sedačky jsem teda přes víkend nenahodil, protože jsem se snažil zprovoznit střechu. Potřeboval bych na to víc času [upravil dne 19/3/12 07:07 od Andreww]
  7. Andreww

    306 St. Tropez - prodáno :(

    Ty kola jsou prostě boží
  8. Andreww

    Des lignes pures 306

    Hustýýý
  9. Andreww

    Stahování střechy cabrio

    Dík moc. Na service boxu jsem na to koukal, ale moc z toho není vidět. Přeskládám to podle původního, spíš mi jde o to, že to bude celé rozpojené, tak jestli se to pak nějak odvzdušňuje. Myslím, že použiju i ten návod na zprovoznění při motoru
    • 26
  10. Potřebuju rady od cabrioleťáků. Koupil jsem auto s nefunkční el. střechou. Včera jsem ji částečně rozchodil (v určitém místě se sekla a přestala komunikovat) a pak mi praskla jedna hadice. A k dotazu...mám celou druhou hydrauliku. Když to přemontuju je třeba pak celý systém nějak odvzdušnit? Případně jak? A je někdo schopný mi vyfotit mechanizmus, ktrerý zvedá poklop střechy? Díky moc
    • 26
  11. Andreww

    Des lignes pures 306

    Jak? Na co?
  12. Andreww

    Cyclone - alternativne gumy?

    Mám 205/40
    • 10
  13. Tak sedačky jsem včera vyměnil. Předpokládám, že se tu najdou lidi, kteří mi řeknou, že jsem blbec, ale já prostě musel Přes víkend snad budou fotky. Včera jsem koupil nové rádio a byl odeslán balík dílu od HUGO BOSSe
  14. Andreww

    Žofré - 1.8 16V XS

    Je to fajn motor. Taky mi dělá radost Spotřebu jsem nikdy neměřil...občas si rád šlápnu pořádně na plyn
    • 27
  15. Andreww

    Cyclone - alternativne gumy?

    Myslím, že na 306 určitě. Dal bych min. 10mm. Já mám 16\" ET15
    • 10
  16. Andreww

    Lidskej nevkus

    Ale on to doma jen parkuje Vždyť tam píše, že všechno dělala firma. Pán se jen vozí
  17. Takže AK Tak ne že by to žralo prachy pořád, ale občas to holt chce svoje. Pokladnička je zatím jen to poslední Ale bude z toho supr kára...doufám
  18. To nasere Ale na druhou stranu je fajn mít jednu pokladničku
  19. Andreww

    Žofré - 1.8 16V XS

    Kamik: V inzerátu píše, že chce něco kolem 4tis. To mu asi nenabídneš
    • 27
  20. Andreww

    odporúčte výfuk na 307-čku

    toto teba trápi? Mě je to celkem šumák, ale moderátoři nemají rádi, když někdo při psaní zapíná CapsLock. Jak píše pipi, asi tady nebude zase tolik 307čkářu, kteří mají sport. výfuk. Holt musíš chvilku vydržet [upravil dne 15/3/12 06:50 od Andreww]
    • 7
  21. Andreww

    Lidskej nevkus

    Mě se líbí ty sběrače dešťové vody vzadu Jen se divím, že tyhle auta nesesbírá před domem svoz plastového odpadu
  22. Andreww

    Žofré - 1.8 16V XS

    Výpadá fajn. Všiml jsem si, že už hledáš nové kola Tak ať slouží dál
    • 27
  23. Andreww

    odporúčte výfuk na 307-čku

    Ty neumíš psát háčky a čárky nad velkýma písmenama?
    • 7
  24. Andreww

    Lidskej nevkus

    Tak to je teda dělo
  25. Do víkendu by měly být doma. Pak je nechám preventivně vyčistit a pokud bude vše nachystáno (úprava elektroinstalace) tak je nahodím a vyfotím.
×
×
  • Vytvořit...