Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Změna barvy 307 folie

    Mě nacenil borec pofoliování cabria na cca 12 tis. Zatím to ale neplánuju.
  2. To jsou zase řeči Mám tam jen cabrio. Navíc 1.4 jsem přenechal přítelkyni a jezdí s ní do práce. Tak už konečně zase jezdí
  3. pipi: peugeoty?
  4. Andreww

    Poznej Citroena poprvé

    Ta bílá má přední světla jak z 306
  5. Andreww

    kola na peugeot 306

    Podložky netřeba Mám na 306kách toto bez problému a bez podložek: 6,5Jx15 ET15 65,1 pneu 195/50 R15 7Jx16 ET15 65,1 pneu 205/40 R16 EDIT: U 306 je bohužel bez snížení vždy poměrně velká díra mezi kolem a blatníkem [upravil dne 9/4/12 18:27 od Andreww]
    • 9
  6. Tak jsem to nemyslel Venku je kosa a v garáži není místo, abych mohl chodit kolem celého auta
  7. Konečně jsem se dokopal k vyfocení módního doplňku Přes týden jsem dopojil el. do řidičových dveří, ale stále blbne centrál. Nejspíš vada některého motorku. Jen do toho zase přišla ta kosa a v garáži se dělá fakt na h..... [upravil dne 9/4/12 11:18 od Andreww] [upravil dne 9/4/12 18:44 od Andreww]
  8. 1800
  9. Kdyby se jen pomáhalo a chránilo, tak by neměli mít z čeho výplaty
  10. Andreww

    1.8 16V

    Mám na něm vložku filtru K&N a vyhozený kat. Asi tam nebude žádný rozdíl. O čipu jsem se kdysi bavil se Strakim a říkal, že to nemá cenu. Ten motor má rád otáčky nad 3500. Pak jede pěkně
  11. Andreww

    Lidskej nevkus

    Nějak se mu loupou ty tuny kitu na kufru
  12. A v létě to přivezeš do Senca do kempu
  13. Kdyby to neklaplo, tak dej echo. Mohl bych ho koupit a poslat ho od vás. Za hranice to mám pár km
  14. Já Ti to taky klidně koupím a přivezu Ti to, až pojedu v létě na Senec
  15. Andreww

    APRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍL...

    Kolega z práce skočil na zprávu na netu, kde stálo, že Škoda auto vymění první tisícovce zájemců motor 1.2 HTP za motor 1.2 TSi. Podmínkou stáří do 5 let a akce probíhá jen 1.4.2012
  16. Andreww

    Pevný radar

    Neprozrazovat výrobní tajemství!
  17. Andreww

    Lidskej vkus

    To bude VT. Ty kola se určitě dělají jen v 15\" Jen si nevzpomenu na název. Origo na 406. EDIT: Jsou to kola Corail [upravil dne 4/4/12 13:01 od Andreww]
  18. Paráda
  19. 995
  20. Andreww

    Lidskej nevkus

    A není to nakonec Golf překopaný na 206?
  21. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    Tak z Peugeotu zjištěno. Dájí se koupit jen ty odklápěcí krytky jako samotný díl a cena je pouhých 4.300,-Kč/ks. To opravdu nehrozí
    • 22
  22. Je lepší jezdit ve dvou http://www.drsnysvet.cz/potize-na-semaforech/
  23. Andreww

    Přihlášení vozidla

    Pokud to bude odhlášeno přímo na něj, tak pochybuju. Já jsem přihlašoval auto nedávno a ani jednu věc nechtěli Ale kupní smlouvu s sebou mít můžeš, tím nic nepokazíš. [upravil dne 30/3/12 09:36 od Andreww]
    • 35
  24. Andreww

    Přihlášení vozidla

    http://www.mestovsetin.cz/zadost-o-prihlaseni-vozidla/d-187198/p1=6832
    • 35
  25. Andreww

    Přihlášení vozidla

    Vypadá to tak Zkus se odívat na stránky příslušného MěÚ, jestli tam nemají nějaké vzorové dokumenty. Tam se určitě dočteš, co všechno chtějí
    • 35
×
×
  • Vytvořit...