Sundat kryt pod volantem (3 šrouby zespoda), potom rámeček budíků (2 šrouby dole, 2 nahoře) a nakonec samotné budíky (3 šrouby). Všechno na torx. Volant bych dal origo, ale tříramenný
Ještě jsem zapomněl na nové spodní čepy. A na DI mi to opět posrali. Už podruhé mi do malého TP napsali 5 míst k sezení a do velkého navíc \"oražnová\" metalíza