EDIT: da sa aj cierny prijem len dokedy to bude nikdy nevies, napr. uz 2 roky sa hovori ze to padne a stale to ide
[upravil dne 19/1/10 shark734]
Jo to tzv. CIGI TV. Prý to brzy zkončí, protože DIGi se chystá na nový systém kódování, který zatím není rozluštěný.
Já osobně mám Skylink a spokojenost. Kupoval jsem set na dvě družice a pro dvě televize (1xparabola, 1xkonvertor, 2xpříjimač a 2xkarta Skylink). Celé mě to vyšlo asi na 8500,-. Montoval jsem si to sám, takže práci jsem si neúčtoval:D