Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Nové koberečky

    ještě...
  2. Andreww

    Nové koberečky

    Spolujezdec...je pěkně až pod palubku...
  3. Andreww

    Nové koberečky

    ještě...
  4. Andreww

    Nové koberečky

    Takže slíbené fota. Dřív jsem se k tomu bohužel nedostal. Jinak sedí myslím super. Jen ten nepořádek:mad: Řidič...
  5. Andreww

    Nové koberečky

    Zítra je nahodím a vyfotím. Ale jen pro tebe:super Jinak je dám až na léto...
  6. Andreww

    Nové koberečky

    Kupoval jsem je přes aukro a tam stály 679,- Kč. Jinak na jejich stránkách 24,99 euro. Vím určitě, že se dají volit barvy a dá se volit pozice motivu. Ale jestli si můžeš zvolit motiv sám, to netuším. Kdyžtak mrkni na ten odkaz, případně tam napiš mail. Jinak tady je postup pro výběr... http://www.jjautomotive.sk/images/koberec.jpg
  7. Tak jsem svému vozu pořidil nové letní koberečky. Kdyby někoho zaujaly jsou od firmy J&J Automotive SK. Kvalitově vypadají solidní. http://www.jjautomotive.sk/sk/index.php
  8. Takže zjištěno. Je to nějaký pomocný ventilátor pro vytápění.
    • 6
  9. Nevím kam jinam s tím, tak zkusím tady. Kolega z práce si koupil T5ku a teď ho zajímá toto: Když nastartuje, někde pod sedadlem řidiče se rozběhne nějaký ventilátor, který dobíhá ještě po vypnutí motoru(předem říkám není to sahara). Je tam zespoda vidět plech s dírama pro odvod, ze kterých vychází trochu kouř. Neví někdo co a k čemu to tam je? Díky za rady. [upravil dne 22/1/10 Andreww]
    • 6
  10. Andreww

    Magio vs Skylink vs nieco ine.

    Jak je to s tím sdílením karty? Je to sice dost velká úspora financí, ale údajně dost dlouho přepíná kanály na příjimači bez karty. Neviděl jsem osobně, tak se ptám.
  11. Jelikož má 98ku, tak bude immo v klíči...
  12. Andreww

    Magio vs Skylink vs nieco ine.

    Do konce týdne budu mít taky jeden nový přijímač s USB a nahráváním. Jsem se ho teda objednal.
  13. Andreww

    Magio vs Skylink vs nieco ine.

    Ale už je to asi 2 roky, takže teď už to stojí o něco méně. Jinak je to na Astra 3 (české a slovenské) a Astra 1(cca 300 zahraničních).
  14. Andreww

    Magio vs Skylink vs nieco ine.

    EDIT: da sa aj cierny prijem len dokedy to bude nikdy nevies, napr. uz 2 roky sa hovori ze to padne a stale to ide [upravil dne 19/1/10 shark734] Jo to tzv. CIGI TV. Prý to brzy zkončí, protože DIGi se chystá na nový systém kódování, který zatím není rozluštěný. Já osobně mám Skylink a spokojenost. Kupoval jsem set na dvě družice a pro dvě televize (1xparabola, 1xkonvertor, 2xpříjimač a 2xkarta Skylink). Celé mě to vyšlo asi na 8500,-. Montoval jsem si to sám, takže práci jsem si neúčtoval:D
  15. Andreww

    Tak jde čas..Evoluce v praxi..

    Nalevo je Lada nejmenší a doprava je postupně větší a větší:D:D
  16. Andreww

    Radio do 306

    Na žlutém musí být neustále napětí. Je to napájení paměti. Červený pak jen při klíčku na první a druhou polohu.
  17. Andreww

    RC - UAZ 469B

    Tak tohle je teda fakt luxus. Nějaké deailíky bych teda neřešil. Myslím, že v důchodu budeš rád, když něco takového dokážeš zvednout ze země
  18. Andreww

    Lidskej nevkus

    a ještě jedna...
  19. Andreww

    Lidskej nevkus

    Tak mám tady pro vás jednu opravdu vymazlenou Omegu...
  20. Andreww

    P-307!- opravy

    Když jsem si nechával dělat folie já, tak mi borec říkal, že je atest i na předek, ale minimálně musí být 50% propustnost. Tak nevím, ale já mám stejně jen 20% [upravil dne 12/1/10 Andreww]
  21. Andreww

    Akvarel kháry

    Tak tu moji zatím nechme tak. Na jaro příjdou ještě prahy, naleštit a pak něco nafotím:super
  22. Andreww

    Reklama na klouzání

    Tak ta Xsara už asi moc nepojezdí
  23. Andreww

    Akvarel kháry

    Zatím lepší nemám. Kdyžtak pak budeš mít další kšeft:super A představuj si, že je umyté
  24. Andreww

    novy clen rodiny skoda 120

    To já jsem měl teda už toho Rapida. Holt 5-ti kvalt je 5-ti kvalt... A ty tvary:aut
  25. Andreww

    Akvarel kháry

    A co ta moje? Půjde taky, nebo se Ti fotka nelíbí? Případně co za originál na A3? [upravil dne 6/1/10 Andreww]
×
×
  • Vytvořit...