Momentálně je auto na výměně čepů, takže až se mi vrátí, tak vyzkouším.
Jinak ty folie musím mít min. 70% propustnost, ale myslím, že jen na netónované skla. Na tónované myslím nic:myslim Nálepky jsem pod nima měl taky, ale pokud nemáš papír s atestací, tak je to k ničemu.