Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Modely aut v trafikách

    ještě
  2. Andreww

    Modely aut v trafikách

    Fotky nic moc. Fotím v práci a mám blbé světlo...
  3. Andreww

    Modely aut v trafikách

    Tak mám 603 a super. Asi si předplatím...
  4. Andreww

    Modely aut v trafikách

    Ještě, že Tě tady máme. Já bych na to úplně zapomněl. Jinak ty auta vypadají úplně super:super
  5. Tak nevím jestli mi to za to stojí. Včera jsem volal na vrakáč a přemýšlím, jestli nebude rozumnější koupit skla za 400,-/ks.
  6. Andreww

    Prahy z XS 3dver na 5dver

    Délka je stejná na všechny 306. Měl jsem přesně opačný problém. Já mám prahy z 5dv. a ty jsem vyřezával, abych je dal na 3dv. Teď se chystají do laku.
  7. Momentálně je auto na výměně čepů, takže až se mi vrátí, tak vyzkouším. Jinak ty folie musím mít min. 70% propustnost, ale myslím, že jen na netónované skla. Na tónované myslím nic:myslim Nálepky jsem pod nima měl taky, ale pokud nemáš papír s atestací, tak je to k ničemu.
  8. Andreww

    Naši hokejsti na OH

    Tak ještě můžeme postoupit přímo, ale to by fini museli porazit švédy. A to vypadá, že se nestane...
  9. Za folie na předních bočních sklech. Měl jsem tam jen 20% propustnost. Každý říkal, že po tom u nás nejdou, ale... Viděli mě, že jedu od hospody a asi je nasralo, že jsem nenadýchal:D
  10. Myslím, že fén bude bezpečnější Díky za rady. Zkusím a uvidím.
  11. Zdravím. Potřeboval bych poradit, jak dostat lepidlo z oken po stržení fólií? Jelikož jsem za přední dostal v pondělí za 500,-, tak jsem je ztrhnul a teď to nemůžu očistit. Zkoušel jsem aceton, toluen i nějaký spešl sprej, ale nic. Nemá ještě někdo nějaký nápad? Díky za rady.
  12. Andreww

    Naši hokejsti na OH

    :D:D
  13. Andreww

    Naši hokejsti na OH

    Při tom druhém jich bylo dokonce 7:D Ale jinak opravdu krásná hra:potlesk Myslím, že kdyby tak hráli i včera, tak naši neměli šanci...bohužel:(
  14. Andreww

    Naši hokejsti na OH

    Mě se nejvíc líbila statistika v průběhu 3. třetiny. Střely na branku Slovensko 10 : 0 Česko
  15. Andreww

    Lidskej nevkus

    to sou originál peugeot speedline, myslim že se dávali na 205gti nebo tak něco Mám pocit, že ve předu vidím plechový disk:myslim Že by to byly plechotrony s poklicema???
  16. Andreww

    Lidskej nevkus

    Nad \"A\" sloupkem u spolujezdce jsou zadní dveře Mondea rozmazané a nesedí to. Takže virtuál.
  17. Andreww

    Nový klíč na centrál

    Naletovat by to určitě šlo, ale ne mikrospínač z odkazu. Na tuhle desku je potřeba SMD. Povrchová montáž, ne skrz. Jinak bych šel asi být tebou do toho univerzálu. To IR stojí za prd.
  18. Andreww

    Nový klíč na centrál

    S obyčejnou trafopájkou ne, ale s mikropájkou jo:super Já bych to dokázal, ale to Ti asi moc nepomůže...
  19. Andreww

    Nový klíč na centrál

    Kdyžtak použíj moji fotku a zakroužkuj, co Ti teda vypadlo. Jinak pokud není problém vymontovat přijímač ve stropě (nějak jsem nad tím nebádal), tak bych měl komplet vysílač + přijímač na prodej.
  20. Třetí pc a třetí hlas odemně:super
  21. Andreww

    Nový klíč na centrál

    To černé je celé mikrospínač. Pokud Ti vypadla jen ta guma, tak se nic neděje. Mě se to stalo taky. Stačí vyříznout z něčeho jiného a nalepit to tam. Pokud ten spínač teda funguje.
  22. Andreww

    Nový klíč na centrál

    Zkus hodit foto, ať je vidět, co z něho vypadlo.
  23. Andreww

    Nový klíč na centrál

    Odpojíš celou řj centrálu (pod zadní sedačkou) a místo ní připojíš tuhletu uni. Nevím, jestli je to všude stejné, ale musel jsem zapojovat systémem pokus-omyl. Schéma moc neodpovídalo.
  24. Andreww

    virtual tuning

    Na zadním narazníku Ti zůstala lišta:D ...rejp... ale jinak:super
  25. Další pc, další bodík:super
×
×
  • Vytvořit...