Takže pokud si vyberu nové kola se stejnými parametry jako mají moje současné kola, tak je pak jedno, které budu používat. Holt si jedny nechám na zimu.
Proto jsem psal, že myslím. Takže je to 1,2W a ne 2W... Já jsem je měnil v ovládání topení a koupil jsem je na Benzině. Ptal jsem se na více pumpách, ale jinde jsem nepochodil.
To vím, že přes Peugeot to nejde.Napsali mi, že můžu používat pouze to, co mám v TP. Proto to chci zkusit přes ten typový list. To musí jít i u nás ne?
Už to tady někdo dělal? Zkoušel jsem přes Peugeot ve Fryštáku posílat žádost o zápis 14\" disků místo 13tek. Ovšem zamítnuto. Rád bych to nějak dořešil, protože mám v plánu 14 i na zimu.
Mě jde o to, že každý říká, že když to dám dole a naložím plné auto lidí, tak půjdu na dorazy. Nechci něco riskovat. Jinak na autě mám tlumiče KONI s nastavitelnou tuhostí, ale podvozek se standardní výškou...a je to jak koza:roll
Měl bych takový dotaz... na Aukru jsou na prodej tyhle pružiny pro snížení o 55mm (pro mě moc). Jen mě zajímá, kam ty slabší pružiny příjdou? Je to stejný princip, jako se dávají na breaka ty pomocné? Takže u těchto torzka o 2 zuby + pružiny? Díky za odpověď.
Jsem to přehlédl:mad: Nemusí se nic stát, ale opatrnosti není nikdy dost. Jinak ještě můžou být v háji pyropatrony. Záleží, co se s autem předtím dělo. Koupil jsem sedačky a ty je měly vystřelené.
Pokud to máš stejné jako já, tak po odklopení zadního levého sedáku ji najdeš jakoby pod opěradlem. Je schovaná za hranou (viz. obrázek). Já jsem ji prostě odpojit, podle schématu našel zapojení a napojil novou. Jinak schéma od uni zamykaní bylo úplně na hovno, zapojoval jsem pokus-omyl...
Záleží na tom, co máš za auto. Třeba u 306 bývá problém v konektorech pod sedačkama vpředu. Je to od předpínačů pásů. Zkusit rozpojit a spojit (nejlíp při odpojené baterce).