Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Jenže já teď jezdím v létě na 14kách a v techničáku mám jen 13ky. Ale sehnal bych stejný rozměr jako mám ty 14ky a měl bych v suchu oboje.
    • 60
  2. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Takže pokud si vyberu nové kola se stejnými parametry jako mají moje současné kola, tak je pak jedno, které budu používat. Holt si jedny nechám na zimu.
    • 60
  3. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Takže když u nich budu chtít objednat, tak po mě musí všechny tyto údaje chtít jo? Jinak o typový list se při nákupu musí asi člověk přihlásit sám co?
    • 60
  4. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    A v tom listu je psáno, jen že jsou u nás schválené, nebo i přímo typ auta? A jsou tam nejspíš i rozměry pneu co?
    • 60
  5. Andreww

    zarovky do pristrojovky?

    Proto jsem psal, že myslím. Takže je to 1,2W a ne 2W... Já jsem je měnil v ovládání topení a koupil jsem je na Benzině. Ptal jsem se na více pumpách, ale jinde jsem nepochodil.
  6. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    To vím, že přes Peugeot to nejde.Napsali mi, že můžu používat pouze to, co mám v TP. Proto to chci zkusit přes ten typový list. To musí jít i u nás ne?
    • 60
  7. Andreww

    Kratší pružiny

    My se ale bavíme o pomocných pružinách, ne o torzní tyči.
    • 60
  8. Andreww

    zarovky do pristrojovky?

    Vím, že jsou malé celoskleněné. Myslím, že 2W:myslim
  9. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Že to nějak takhle funguje už jsem slyšel. Kola zatím nemám, musím nějaké sehnat. Uvidím, jestli se zadaří. Nevím, jak moc velký problém to je.
    • 60
  10. Už to tady někdo dělal? Zkoušel jsem přes Peugeot ve Fryštáku posílat žádost o zápis 14\" disků místo 13tek. Ovšem zamítnuto. Rád bych to nějak dořešil, protože mám v plánu 14 i na zimu.
    • 60
  11. Andreww

    Kratší pružiny

    Máš možnost pružiny někde udělat? Kolik to tak výjde? Případně jak zpočítat délku pružin, když to chci jen o zub?
    • 60
  12. Andreww

    Kratší pružiny

    Já chci jít vzadu jen o zub, ale když pojedu ve čtyřech, tak to bude, jako kdybych vezl plný kufr cihel. Dáváte tam aspoň tvrdší torzku?
    • 60
  13. Andreww

    Lidskej nevkus

    Nejvíc humus na té orange 406 je ta hnusně zašlá oválná DTM koncovka v kulaté díře nárazníku.
  14. Andreww

    Kratší pružiny

    Mě jde o to, že každý říká, že když to dám dole a naložím plné auto lidí, tak půjdu na dorazy. Nechci něco riskovat. Jinak na autě mám tlumiče KONI s nastavitelnou tuhostí, ale podvozek se standardní výškou...a je to jak koza:roll
    • 60
  15. Andreww

    Kratší pružiny

    Myslím, že to má všechno podchycené Prostě si ten štelovák zase přizvedne. Jinak samozřejmě že musí náprava o nějaký zub dolů. S tím počítám.
    • 60
  16. Andreww

    Kratší pružiny

    AKCZ: Tohle jsou fotky přímo z tvého auta? Pokud ano, předpokládám, že jsou pružiny přímo pro snížení. O kolik a za kolik? Dík
    • 60
  17. Andreww

    Kratší pružiny

    Ale asi to zase neklapne co?
    • 60
  18. Andreww

    Kratší pružiny

    Právě mě napadlo, že kdyby byly ty pružiny taky zkrácené, tak můžu potočit torzku a při plném obsazení nepůjdu až na zem a přitom bych měl sníženo:aut
    • 60
  19. Andreww

    Kratší pružiny

    Takže je to tak, všude stejné foto:D Nicméně mě stále zajímá, jestli je možné přidat dozadu pružiny jako u breaku? [upravil dne 5/3/10 Andreww]
    • 60
  20. Měl bych takový dotaz... na Aukru jsou na prodej tyhle pružiny pro snížení o 55mm (pro mě moc). Jen mě zajímá, kam ty slabší pružiny příjdou? Je to stejný princip, jako se dávají na breaka ty pomocné? Takže u těchto torzka o 2 zuby + pružiny? Díky za odpověď.
    • 60
  21. Andreww

    Autoolymp - ocente si svoje uto

    Hlavně že ve Škodovkách je i Favorit:D Asi byl holt nadčasový...
    • 27
  22. Andreww

    STK za pár dnů

    Jsem to přehlédl:mad: Nemusí se nic stát, ale opatrnosti není nikdy dost. Jinak ještě můžou být v háji pyropatrony. Záleží, co se s autem předtím dělo. Koupil jsem sedačky a ty je měly vystřelené.
    • 25
  23. Andreww

    dálka na centrál....

    Pokud to máš stejné jako já, tak po odklopení zadního levého sedáku ji najdeš jakoby pod opěradlem. Je schovaná za hranou (viz. obrázek). Já jsem ji prostě odpojit, podle schématu našel zapojení a napojil novou. Jinak schéma od uni zamykaní bylo úplně na hovno, zapojoval jsem pokus-omyl...
    • 22
  24. Andreww

    STK za pár dnů

    Záleží na tom, co máš za auto. Třeba u 306 bývá problém v konektorech pod sedačkama vpředu. Je to od předpínačů pásů. Zkusit rozpojit a spojit (nejlíp při odpojené baterce).
    • 25
  25. Andreww

    Prepínač svetel.

    Hoď tam čiré světla a máš klid. Já mám taky tuhle páčku a světla angel eyes H1+H1 a svítí to super.
    • 9
×
×
  • Vytvořit...