Problém nebude. Já jsem na původní osvětlení napojil dva samolepící LED pásky, ale žárovku jsem vyhodil. Fotka je pořízena v noci a svítí to super:super
Cabrio má kratší prahy než 3dv? To se mi moc nezdá. Jinak myslím, že ani laminát nebude to pravé. Já jsem měl svoje trochu polámané a nakovec jsme to opravovali nějakým PU silikonem. Ale to by tobě nešlo.
Kolegové z práce byli v Praze na Amperu a byla tam přednáška o 3D televizích. Řekl doslova, že kdo si ji teď koupí, tak je debil. U nás je k sehnání jen jeden film a to je Alien vs. Predator, a to komplet v angličtině. A brzo asi ani nic jiného nebude.
Zdravím.
Našel jsem někde v příspěvku, že vůle na ventilech u 106 1.4 je 0,2 na sání a 0,4 na výfuk. Takže mě jen zajíma, jestli je to pro mě stejné. Předpokládám, že jo, ale chci mít jistotu.
306 1.4 typ KFX
Díky
Tak jsem se tam bohužel s nikým nepotkal (nebo aspoň ne přímo).
Toma a jeho coupe jsem potkal přesně ve vstupní bráně. Já jsem ho poznal, on mě asi ne.
Volvikovu 106 i sousední Saxo jsem viděl na parkovišti, ale nikde nikdo. Když jsem se tam pozděj vrátil, viděl jsem už jen jak odjížděli.
Holt příště si musím vzít číslo, přijet dřív a telefonovat:nevim
Takže dnes auto opraveno a jede se o třistašest. Takže nepojedu ani feldou, ani Citrónem, ale pěkně ve svém.
Jinak zde je objevená závada. Nebylo to ani těsnění, ani prasklá hlava. Hledejte 6 rozdílů
A pumpa byla měněna společně s rozvody před cca. 40 tis.
[upravil dne 16/4/10 Andreww]
To se fakt ulámalo. Stalo se to minulý týden, takže v tom voda opravdu nezamrzla. Ty lopatky jsou na Starlinu tak poloviční tlouťky, než ty na Grafu a vavíc snad něco kaleného, takže nejspíš uletěla jedna a omlela i ostatní.
Jinak jsem tam neměl Starline dobrovolně a ani jsem se neptal mechanika, co tam dal. Příště už ho upozorním.
A mohli byste ty parametry LEDek hodit sem? Taky se do toho chci pustit. Jinak já mám teda ty 3 LEDky nad sebou odpojené, stejně jedna už od začátku nesvítila.
Bude hezky... musí. Napřed to vypadalo, že budu muset jet němčourem (Felicia 1.3 Mpi), ale nakonec nejspíš dojedu otcovým francouzem Xsara 1.6i. Jinak bych se musel stydět:mad:
A jinak bych řekl, že ani karoserie nejsou něco extra. Nevím jak teď, ale kolega má stejný ročník Megane jako já 306 a nějak mu to hnije. Moje naprosto OK.
Renaulťacká klasika-zkrat v zadních světlech. Při sešlápnutí brzdy svítí i blinkr. Viděl jsem to teda hlavně na Meganech u pravého zadního světla. Jinak teda okýnka a centrály co vím. Otec ma Kangoo a známý Clio a každému nejde něco.