Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    osvetleni zadniho kufru 307

    Problém nebude. Já jsem na původní osvětlení napojil dva samolepící LED pásky, ale žárovku jsem vyhodil. Fotka je pořízena v noci a svítí to super:super
  2. Andreww

    stabilizační tyčky

    Dával jsem taky plast. Bylo mi řečeno, že ty kovové vydrží míň.
  3. Andreww

    nevite co je tohle?

    O disky asi ani tak nepůjde. Viděl jsem to i na plechách. Spíš je to pro uchycení, takže asi origo ze značky...
    • 9
  4. Andreww

    nevite co je tohle?

    Taky myslím, že je to pro řetězy.
    • 9
  5. Andreww

    Řadit přes střed nebo rovnou?

    Když Tě ji nechá dát až na střed, tak má jistotu, že mu ji tam nenarveš hned:super
  6. Andreww

    Řadit přes střed nebo rovnou?

    Mě to takhle učil v 307ce, ale myslím, že jsem tak řadil možná první dvoje jízdy...jestli vůbec.
  7. Andreww

    Řadit přes střed nebo rovnou?

    Jo i tohle se v autoškole učí. Já to teda nepoužívám...nevím kolik bych musel vytočit jedničku, aby se to pak ještě na dvojku rozjelo po takové době
  8. Další zápis do statistik mladých řidičů Kdy už si z toho konečně něco vezmou. Jen se tak dívám, není to náhodou 405ka?
  9. Cabrio má kratší prahy než 3dv? To se mi moc nezdá. Jinak myslím, že ani laminát nebude to pravé. Já jsem měl svoje trochu polámané a nakovec jsme to opravovali nějakým PU silikonem. Ale to by tobě nešlo.
  10. Andreww

    306GTi-6 by Béďa

    Nádhera:super
  11. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Pokud seženeš 17\" kola, které budou mít v typovém listě i tvoje auto, tak Ti je zapíší. Ale nevím, jestli takové kola seženeš.
  12. Kolegové z práce byli v Praze na Amperu a byla tam přednáška o 3D televizích. Řekl doslova, že kdo si ji teď koupí, tak je debil. U nás je k sehnání jen jeden film a to je Alien vs. Predator, a to komplet v angličtině. A brzo asi ani nic jiného nebude.
  13. Zdravím. Našel jsem někde v příspěvku, že vůle na ventilech u 106 1.4 je 0,2 na sání a 0,4 na výfuk. Takže mě jen zajíma, jestli je to pro mě stejné. Předpokládám, že jo, ale chci mít jistotu. 306 1.4 typ KFX Díky
  14. Tak jsem se tam bohužel s nikým nepotkal (nebo aspoň ne přímo). Toma a jeho coupe jsem potkal přesně ve vstupní bráně. Já jsem ho poznal, on mě asi ne. Volvikovu 106 i sousední Saxo jsem viděl na parkovišti, ale nikde nikdo. Když jsem se tam pozděj vrátil, viděl jsem už jen jak odjížděli. Holt příště si musím vzít číslo, přijet dřív a telefonovat:nevim
  15. Takže dnes auto opraveno a jede se o třistašest. Takže nepojedu ani feldou, ani Citrónem, ale pěkně ve svém. Jinak zde je objevená závada. Nebylo to ani těsnění, ani prasklá hlava. Hledejte 6 rozdílů A pumpa byla měněna společně s rozvody před cca. 40 tis. [upravil dne 16/4/10 Andreww]
  16. Andreww

    Vaše zkušenosti s ND STARLINE

    To se fakt ulámalo. Stalo se to minulý týden, takže v tom voda opravdu nezamrzla. Ty lopatky jsou na Starlinu tak poloviční tlouťky, než ty na Grafu a vavíc snad něco kaleného, takže nejspíš uletěla jedna a omlela i ostatní. Jinak jsem tam neměl Starline dobrovolně a ani jsem se neptal mechanika, co tam dal. Příště už ho upozorním.
  17. Andreww

    Vaše zkušenosti s ND STARLINE

    Najdi šest rozdílů... [upravil dne 16/4/10 Andreww]
  18. Andreww

    Vaše zkušenosti s ND STARLINE

    Moje zkušenost ze Starline... Ta vlevo je Starline (najeto cca 40 tis.) a vpravo je nová Graf
  19. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    A není těch 12000mcd moc? Aby proti tomu neměl někdo námitky...
  20. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    A mohli byste ty parametry LEDek hodit sem? Taky se do toho chci pustit. Jinak já mám teda ty 3 LEDky nad sebou odpojené, stejně jedna už od začátku nesvítila.
  21. Andreww

    306 Black Widow /// prodáno =(

    To je podle mě právě ta parkovačka. Angely jsou nejspíš jen designovky. Jinak:super
  22. 200,- za osobu a myslím 50,- za auto:myslim
  23. Bude hezky... musí. Napřed to vypadalo, že budu muset jet němčourem (Felicia 1.3 Mpi), ale nakonec nejspíš dojedu otcovým francouzem Xsara 1.6i. Jinak bych se musel stydět:mad:
  24. Andreww

    Renault_uz je moj

    A jinak bych řekl, že ani karoserie nejsou něco extra. Nevím jak teď, ale kolega má stejný ročník Megane jako já 306 a nějak mu to hnije. Moje naprosto OK.
  25. Andreww

    Renault_uz je moj

    Renaulťacká klasika-zkrat v zadních světlech. Při sešlápnutí brzdy svítí i blinkr. Viděl jsem to teda hlavně na Meganech u pravého zadního světla. Jinak teda okýnka a centrály co vím. Otec ma Kangoo a známý Clio a každému nejde něco.
×
×
  • Vytvořit...