To vím, že je nás víc. Taky mi to trvalo, než jsem se do toho pustil. A přitom je to tak jednoduché. Samozřejmě pokud umí člověk dělat s pájkou:aut
Mě se tam právě ty tři ledky nad sebou od začátku moc nelíbily a navíc byla jedna vadná. Takže jsem dvě použil do parkovaček, jednu mám u žárovek, dvě doma v záloze a jednu jsem vyhodil.