Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Já ji měl tam kde klm 16, ale krabička byla teda šedá. Mám to místo poznačené i na fotce někde tady na klubu. Kdyžtak nahodím až budu navečer doma.
  2. Andreww

    Prosím o kliknutí..

    Tak a ještě jsem tam hodil z firemního:papa 1:)7 hlasů
  3. Kdybys chtěl to červené dotáhnout do finále, tak tady borec prodává střechu http://auto.bazos.cz/inzerat/5856291/Peugeot-306-cabrio-18-benzin--77kw--rv9495.php
  4. Andreww

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Už mlčím:mad:
  5. Andreww

    Prosím o kliknutí..

    Bodík připsán:papa
  6. Andreww

    Podsvětlení kontrolek světel

    A kdo Ti řekl, že to podsvicuje LED? Tam máš určitě žárovky 1,2W a ty holt občas odejdou. Pokud už tam budeš vlezený, vyměnil bych rovnou všechny.
  7. Andreww

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Jen ještě k těm Chalengerům, nemají náhodou jedničkové střed bez pokličky, tudíž znak napevno?
  8. Andreww

    zapis kol do TP

    Tady jsem to řešil
    • 8
  9. Andreww

    Zápis kol přes typový list?

    Asi bych se šel přeptat na dopravní, ale podle mě se spíš upsali v rozměru gum, takže tam asi 16\" být nemělo. Nebo můžeš do těch 16tek nacpat pořádné duše a půjdou i na 15ky:D
  10. Andreww

    306 vysoka teplota

    Ještě si zjisti, jaké díly byly použity na rozvody. Aby nebyla vadná vodní pumpa. Mě z pumpy Starline z Kelly (o které jsem nevěděl, že byla použita) uletěly všechny lopatky po 40tis. km. Mrkni, jestli Ti to netlakuje chladící okruh. Fotka staré a nové pumpy
  11. Andreww

    PEUGEOT RCZ-jízda a první dojmy

    To není verze, ale typ. Peugeot RCZ, nové malé coupe.
  12. A vyhrál, protože psal muž bez auta...
  13. Tak ještě 6 a je to tam...zatím poslední má Citroëna...
  14. Muž s 306 1.4
  15. Andreww

    Po(u)pravené Angely

    Díky:super To Meldik: Na denní svícení to fakt není. To bys musel místo těch kroužků dát přímoledky nasměrované dopředu a stejně to pořád nemá homologaci. Jinak Ledky jsem na radu ostatních použil bílé se svítivostí 12000mCd.
  16. Výkonu? Bayern si s nima celkem pohrál. Jak fotbal nějak nesleduju, tak na takový se mrknu, ikdyž jsem čekal lepší hru.
  17. Vždyť se to tady řeší skoro pořád. Zkus Woodyho, ten to dělal zatím snad poslední.
  18. Andreww

    Modely vozů Peugeot

    Kvalita nic moc a 3dv. 306ka je tam jen červená a strarý model:roll Takže bohužel bych si asi nevybral.
    • 9
  19. Andreww

    Po(u)pravené Angely

    To vím, že je nás víc. Taky mi to trvalo, než jsem se do toho pustil. A přitom je to tak jednoduché. Samozřejmě pokud umí člověk dělat s pájkou:aut Mě se tam právě ty tři ledky nad sebou od začátku moc nelíbily a navíc byla jedna vadná. Takže jsem dvě použil do parkovaček, jednu mám u žárovek, dvě doma v záloze a jednu jsem vyhodil.
  20. Andreww

    Po(u)pravené Angely

    Mě svítil už jen jeden kroužek, takže se dá říct, že houby svítily:D
  21. Andreww

    Po(u)pravené Angely

    A malé video, jak to vypadá večer při parkvačkách. Já jsem se svou prací spokojen:D
  22. Andreww

    Po(u)pravené Angely

    3. parkovačky + potkávačky
  23. Andreww

    Po(u)pravené Angely

    2. rosvícené pouze parkovačky
  24. Tak jsem koupil nové Led a pustil jsem se do těch angelů. Zde je výsledek. Místo žárovek v parkovačkách jsem použil bílé Ledky z těch tří co byly nad sebou...ty jsem úplně odstranil. 1. ještě na stole [upravil dne 21/4/10 Andreww]
  25. Andreww

    osvetleni zadniho kufru 307

    Jinak pásek vypadá viz. foto. Tu původní žárovku bych stejně vyhodil. 1. máš jistotu, že nebude problém 2. nebude kazit efekt LEDek A ten můj pásek bere 5W/m, já mám asi 25cm na každé straně.
×
×
  • Vytvořit...