Ne na všechny kola seženeš typový list. Chce to hledat, kdyžtak mrkni na odkaz od Ferryho na první straně.
Jinak o benga ani tak nejde. Jde o to, že pokud je nemáš zapsané, takTi to neprojde na technické (lze vyřešit přehozením kol), ale pokud s těma většíma způsobíš nehodu a pojišťovna to zjistí (jakože určitě), platíš z vlastního.