Tak jsme měli včera super šťastný den. Jel jsem z práce s tím, že si pěkně v klidu natáhnu komplet novou kabeláž k repru do plata. Jenomže to by mi cestou nesmělo prasknout výfukové potrubí mezi střeďákem a koncem:roll Takže jsem přijel domů, natahoval kabeláž a přitom jsem čekal na bráchu, aby mi to zavařil. Přijel, zavařil a když jsem přejížděl zpět před barák, abych dodělal kabely, tak jsem do levého zadního kola nabral vrut i s podložkou:roll Tak jsem dodělal kabely, hodil rezervu a kolem půl desáté se šel konečně najíst:grr
No prostě paráda...
[upravil dne 3/8/10 Andreww]