Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Sedačky jsou bez výhřevu...stejně bych ho ani nechtěl.
  2. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Je to jak psal MilanF1. Depa šly na starou. P.S. co to plato?
  3. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Kde si ho sehnal,já už sháním nějakou dobu Mám to v servisu hned vedle firmy v anglické 2.0 16V. Jen si předělám řidičův pojezd, aby nebyla stavitelná jen sedačka spolujezdce:) A leží tam už nějakou dobu, jen já jsem měl pořád jen 3 dveře:aut
  4. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Starý pak zkusím prodat, ale pořeboval by trochu vyčistit. Je na nich semtam šmouha.
  5. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Takže opět jedna aktualitka: Domluven nový interiér. Černý v polokůži. Po výplatě si ho vyzvednu a bude tam:super
  6. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Tak jsme měli včera super šťastný den. Jel jsem z práce s tím, že si pěkně v klidu natáhnu komplet novou kabeláž k repru do plata. Jenomže to by mi cestou nesmělo prasknout výfukové potrubí mezi střeďákem a koncem:roll Takže jsem přijel domů, natahoval kabeláž a přitom jsem čekal na bráchu, aby mi to zavařil. Přijel, zavařil a když jsem přejížděl zpět před barák, abych dodělal kabely, tak jsem do levého zadního kola nabral vrut i s podložkou:roll Tak jsem dodělal kabely, hodil rezervu a kolem půl desáté se šel konečně najíst:grr No prostě paráda... [upravil dne 3/8/10 Andreww]
  7. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Něco tam bylo, ale ne moc. To co to odneslo je nové, jen nárazník zůstal pochroumaný. Už se na něho chystám. No a místo světel tam nacpali právě Depa.
  8. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Autí dostalo slibované angely, jelikož ty Depa co tam byly stály za prd.
  9. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    ... [upravil dne 29/8/10 Andreww]
  10. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Tak zde ještě jeden detailek dezénu nových pneu:aut [upravil dne 29/8/10 Andreww]
  11. Andreww

    muj pazoutek-začínáme faceliftovat

    A co takhle celou do matu?:aut:D
  12. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Máš pravdu, klame to. Kód je stejný
  13. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    To je holt riziko podnikání
  14. Andreww

    Lidskej vkus

    Tuhle krásku jsem včera potkal cestou z práce. Bohužel jen jedna momentka v křižovatce. Kousek za ní jsem je poslal za sebe:D
  15. Chtěl byc mít tak starostlivého bráchu:D Vypadá to super:super
  16. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Já mám STK v lednu, takže pohoda klídek...a na zimních:D Gumy dnes přišly a už jsou v garáži a čekají na hliníkové kamarády:potlesk
  17. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Podle mě je možné zlegalizovat jedině přes nové kola s typovým listem, kde bude v nabídce pneu 195/50:fnuk Pak by to zapsali...
  18. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Jsme šťastní Aukce dopadla na jedničku. Byl jsem jediný přihazující, takže kola budou za 4050,-Kč včetně pošty. Gumy už jsou někde tady v okolí, tak doufám, že kolečka budou taky brzo doma.
  19. Kazma jí to dobře dal:D:D:D:super
    • 25
  20. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Psal jsem sice že budou 195/55, ale je to podstatně dražší a o dost menší výběr. Takže jsem volil tyhle. Jedna guma 1.186,- a pošta zdarma. Výprodej dnes končí.
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Dnes auto opět doma. Nové rozvody, olej, filtry a nemrzka. Objednány nové pneu Hankook V12 evo 195/50 R15. Kola zatím v jednání. Zítra se uvidí.
  22. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Zkrášlovat se bude. Jen to holt pozděj vrátím našim:)
  23. Andreww

    domácí úklid

    Určitě na to půjde obyč. univerzální adaptér. Tam bývá dost konektorů na výběr, takže určitě najdeš.
  24. Andreww

    Nove Auto

    1 hlas pro 407 SW:super
×
×
  • Vytvořit...