Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. ...
  2. Další pokrok. Máme v barvě, takže budeme skládat [upravil dne 4/3/11 06:44 Andreww]
  3. Trochu detail
  4. Takže rámečky přebroušeny. Porovnání origo Valeo vs. přebroušené Depo...
  5. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Pokud si to dobře pamatuju, tak to sklo budíků je jen nějak na zobáčky Ale horkovzduška nebo něco určitě potřeba není. [upravil dne 9/2/11 08:20 Andreww]
  6. Pravé skla jsem měl dvě, jenže jedno zařvalo s tím zbytkem světla které je na foto. Takže mám navíc jedno levé. Pokud by Ti to Stráňa přenechal, tak obě. Odpoledne udělám foto.
  7. Já jsem jel pro 306ku do Hodonína cca 100km. Bylo to u dealera Peugeotu, takže jsem byl celkem klidný. Pro mého Rapida si přijel borec z Pelhřimova cca 250km. A jak byl rád to JoseA: Ještě jsi zapomněl Vsetín - Liptál pro druhé cabrio Jinak ta jízdenka je SONE+ (SObota a NEděle) a platí od půlnoci do půlnoci
  8. Sklo Ti klidně prodám. Jen nevím co za to Zkus něco nabídnout do SZ Zítra udělám nějaké detailní foto.
  9. Takhle dopadlo první Valeo. Jsem ho tam nechal dlouho:D Ale stejně na druhém chyběl úchyt, takže posloužily jen jako dárci orgánů
  10. Tak jsem se do toho pustil Rozebral jsem celkem 2 páry světel. Jedny Valea (vlevo) a jedny Depa (vpravo). Nyní proběhne fůze. Tělo a sklo s rámečkem na černo bude Depo. Parabola, odlesk blinkru a kabeláž s konektorem Valeo.
  11. Andreww

    pmc 306 subik na mieru

    Já mám kola 6,5x15 ET 15
  12. Andreww

    Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000

    Byl jsem v jedné prodejně, kde mi řekli, že se dělá několik druhů paticových. Já jsem to ale od té doby ještě neměl rozdělané a on říkal, že by to napřed musel vidět. Takže až bude trochu lepší počasí, tak to rozhodím a zajdu tam s tím.
  13. Andreww

    Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000

    Žárovka je stejná, jenže je v té patici nabodovaná a nejde to předělat Ta pružinka je podle mě na to, aby přitlačila tlačítko k panelu, a tak nemohlo hrkat. Já jen tam nemám a nepoznal jsem žádný rozdíl
  14. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Já myslím, že to uchycení bude stejné. To by se dalo zkusit Jen k nim nemám origo šrouby Mohl bych se s nima třeba zase některý den stavit.
  15. Andreww

    Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000

    Vidím, že tě potkaly stejné problémy jako mě. Žárovky s paticemi co? Ještě jsem pořád nezjistil, kde je sehnat. A tu pružinku jsem taky ztratil Vyhodil jsem i tu druhou a funguje to pořád stejně
  16. Pokračování: zvědavý dotazník dvěěě :D:D
  17. Andreww

    Ferrari - Peugeot 306 1,4B r.v. 2000

    Na co tolik těch zpětných ventilů?
  18. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Psal jsem Ti SZ
  19. Andreww

    Plazmové budiky

    To vidím A končíme s Pardóóón
  20. doufám, že to půjde ještě spláchnout
  21. Tak tohle je aktuální stav
  22. Andreww

    interier kůže

    Já jsem si koupil Poliboy Jen ten můj má nějakou starší etiketu
  23. Andreww

    Plazmové budiky

    Thaosk: Návod na vložení avataru a podpisu zde.
  24. Andreww

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    oni: Kola klidně kup, není se čeho bát Rejty: Tak ji je prodej a máš to
  25. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    V pondělí dorazil balíček s origo příčníkama, takže kdyby měl někdo zájem, tak budou na prodej příčníky zn. Piccola
×
×
  • Vytvořit...