Pokud si to dobře pamatuju, tak to sklo budíků je jen nějak na zobáčky Ale horkovzduška nebo něco určitě potřeba není.
[upravil dne 9/2/11 08:20 Andreww]
Pravé skla jsem měl dvě, jenže jedno zařvalo s tím zbytkem světla které je na foto. Takže mám navíc jedno levé. Pokud by Ti to Stráňa přenechal, tak obě. Odpoledne udělám foto.
Já jsem jel pro 306ku do Hodonína cca 100km. Bylo to u dealera Peugeotu, takže jsem byl celkem klidný. Pro mého Rapida si přijel borec z Pelhřimova cca 250km. A jak byl rád
to JoseA: Ještě jsi zapomněl Vsetín - Liptál pro druhé cabrio Jinak ta jízdenka je SONE+ (SObota a NEděle) a platí od půlnoci do půlnoci
Tak jsem se do toho pustil Rozebral jsem celkem 2 páry světel. Jedny Valea (vlevo) a jedny Depa (vpravo). Nyní proběhne fůze. Tělo a sklo s rámečkem na černo bude Depo. Parabola, odlesk blinkru a kabeláž s konektorem Valeo.
Byl jsem v jedné prodejně, kde mi řekli, že se dělá několik druhů paticových. Já jsem to ale od té doby ještě neměl rozdělané a on říkal, že by to napřed musel vidět. Takže až bude trochu lepší počasí, tak to rozhodím a zajdu tam s tím.
Žárovka je stejná, jenže je v té patici nabodovaná a nejde to předělat Ta pružinka je podle mě na to, aby přitlačila tlačítko k panelu, a tak nemohlo hrkat. Já jen tam nemám a nepoznal jsem žádný rozdíl
Vidím, že tě potkaly stejné problémy jako mě. Žárovky s paticemi co? Ještě jsem pořád nezjistil, kde je sehnat. A tu pružinku jsem taky ztratil Vyhodil jsem i tu druhou a funguje to pořád stejně