Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    a ještě...
  2. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Už zase jezdím na letních Kola jsou konečně i s pokličkama v barvě
  3. Taky jsem se na to na SB díval a myslím, že to bude ono Odpovídá to i popisu, který dal kmotrik.
    • 11
  4. Andreww

    fotoschop pomozte

    Podle flekaté kapoty a mokrého čelního skla typuju, že je auto buď umyté, nebo po ráru odmrzlé Asi proto ty fleky.
    • 23
  5. Andreww

    zadní plato

    Od toho je tady inzerce
  6. Andreww

    Capyho 306 - nahradí subaru

    S tím hard topem a cyclonama je to naprosto luxusní Tiše závidím
    • 56
  7. Andreww

    Lidskej vkus

    Lepší než velcí blbci s velkou televizí
  8. Andreww

    309 GTi16 Miami

    Mě se víc líbí ty origo Ale mě do toho nic není
  9. Andreww

    tesnenie vstrekovacov ,cena

    Dle SB cena 105,60 CZK [upravil dne 21/3/11 14:30 Andreww]
  10. Andreww

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Hoši vy nečtete? Nad první fotkou má napsáno, že podvozek čeká v krabici to Stráňa: Krásné to máš
  11. Šalda: Že se nestydíš ještě si říct o slevu Cenovka je fakt nádherná. Ještě ty fotky sem
  12. Andreww

    zapsani kol do TP

    Varianta 1: Zajedeš do servisu Peugeot, kde s tebou vypíší žádost a odešlou do Prahy. Z Prahy Ti pak příjde odpověď, že se zamítá Běžná praxe. Varianta 2: Seženeš 17\" kola s typovým listem. Kola hodíš na auto a pojedeš na evidenčku, kde technik typu \"K\" zkontroluje, zda sedí rozměr disků a pneu. Vydá potvrzení, se kterým pak půjdeš na dopravku. Dopravka zapíše změnu do TP :-) Tímhle jsem prošel... A cenově? Většinou nové kola (pochybuju, že seženeš starší s typákem na tvé auto), na technické 200,-Kč a dopravka 50,-Kč. [upravil dne 18/3/11 07:00 Andreww]
  13. A jsou tam! Vypadá to super
  14. Tak to může být kabel do dveří u spolujezdce. Jinak ten popis by seděl tak na angličana Podle mě by to mělo být č.84
    • 10
  15. Andreww

    Lidskej vkus

    Tak tak...až na ty přední světla super
  16. Andreww

    pug by oni - prodano :(

    Mělo by se jednat jen o změnu konektorů. Takže přepájet, nahodit a jet
  17. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Opět jsem si udělal radost. Po víkendu by měl snad být nový středový panel (stávající je prasklý a podřený) a nový kožený volant Moc těším
  18. Krásná práce...já tleskám
  19. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Já taky nehvízdám gumama Ale \"obšas\" si nějakou tu zatáčku trochu říznu. Včera jsem připojil samozatmavovací zrcátko. Zatím jen bez zpátečky, ale funguje to fakt skvěle
  20. Andreww

    zmena stredove diry u kola

    Jde to zvětšit i na soustruhu, ale asi ne každý to zvládne. Nicméně disky z Forda budou mít velké ET, takže budeš muset stejně použít podložky a tam si díru přizpůsobíš
  21. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Zvyšuje stabilitu auta, protože částečně snižuje kroucení se kastle. Takže teoreticky i méně vržou plasty
  22. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    A je to...skoro. Zrcátko připojeno na + a -. Zpátečku jsem sice natáhnul až k pojistkovce, ale přece jen jsem ještě v práci, takže to dodělám doma Funguje to i bez toho.
  23. Takže zapojení stejné. Právě jsem to dopojil a jede Teda ještě chybí dopojit zpátečka, drát už je natažený
  24. Prozměnu 5dv. Být to 3dv. tak bych zvažoval.
    • 49
  25. Andreww

    pug by oni - prodano :(

    Pěkně jedeš A co dál? Je ještě něco?
×
×
  • Vytvořit...