Včera jsem namontil nové zadní horní plasty s odklápěcími kryty. Původní byly ulomené. Seřídil jsem okna, dal jsem nové svíčky a projel jsem se bez střechy Teď mám ještě rozjednanou spolujezdcovu stahovačku. Je tam namontovaná z 3dv. a nějak se tomu oknu moc nechce
Včera jsem cestou z práce zachytil na kameru hezký kousek Bohužel to z toho zaboha nemůžu vyříznout, tak jen přes foťák Jedná se o 306 cabrio R8
[upravil dne 20/4/12 08:38 od Andreww]
Po dlouhé době malý pohyb. Včera vyměněny přední kotouče a brzdové desky. Zase jezdím bez podivných zvuků Navíc nové svíčky a včera dorazil balíček s čistící sadou K&N
Spíš si myslím, že než aby to blokli, tak to zpoplatní
Od úterka mám manuální stahování střechy Od začátku jsem tam elektriku nechtěl, ale stejně jsem ji dal šanci. Bohužel se mi nepodařilo ji rozchodit, tak šla hydraulika ven. Možná to dám někdy do kupy Zatím mi nechybí
Ale nám, co už to máme, to nevadí My už jen radíme, jak se to má dělat
EDIT: Myslím, že jim je to celkem jedno. Maximálně to zpoplatní, ale pořád to bude výhodné
[upravil dne 19/4/12 07:01 od Andreww]
Tomajda: ET nepsali. Ani nevím proč, ale nevadí. Ronal měl 13 a já mám 15
Lucasao: Kde že? Tak tam jsem taky nebyl Známý odvezl papíry a přivezl je oražené
johny: Chce to TL a TUV třeba od Ronalu. Pak to chce známého na STK kvůli potvrzení papírů a pak už jen na úřad a nechat řádně zapsat
Nejdéle trvalo potvrzení typáče a TUV přes STK. Kámoš co mi to tam měl brát pořád hledal problémy, ikdyž jsem mu říkal, jak je to jednoduché Tak jsem to vyřešil přes jiného. Na úřadě v pohodě
Já nemám ani správné gumy (mám 205/40) ani správné kola Typáč a TUVko Ti pošlou z Ronalu naprosto bez problémů. Zavolal jsem tam, že má jen jejich kola, které potřebuju zapsat na 306
Včera jsem byl konečně na MěÚ s potvrzeným TL a TUV a do techničáku dopsány 16\" alu Navíc vydáno nové ORV kvůli tomu, že ve starém bylo 5 míst k sezení.
[upravil dne 17/4/12 07:07 od Andreww]
Včera se dařilo. Vyměněna vnitřní řidičova klika (původní měla prasklou pružinu) a konečně se podařilo rozchodit centrál O víkendu konečně složím dveře a osadím zpět repro.