Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    zapsani kol do TP

    Ale je v tom pěkný guláš. Každý úředník si to do toho techničáku píše jak chce
  2. Andreww

    Černé cyclony?

    Bez papíru Ti to určitě nikdo neudělá. Já jsem kdysi dělal ze 13 na 14 a taky přes typový list.
  3. Ale kterým bych jel? To je nějaký minisraz? Je to sice trochu z ruky, ale možná bych se projel.
  4. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    Posílá to někomu na adresu
  5. Včera jsem namontil nové zadní horní plasty s odklápěcími kryty. Původní byly ulomené. Seřídil jsem okna, dal jsem nové svíčky a projel jsem se bez střechy Teď mám ještě rozjednanou spolujezdcovu stahovačku. Je tam namontovaná z 3dv. a nějak se tomu oknu moc nechce
  6. Andreww

    Pomoc s Allegro - VYŘEŠENO

    Tak můžeme uzavřít. Díky členovi dusan2, kterému tímto ještě jednou děkuji, mám oba plasty z Polska doma [upravil dne 20/4/12 10:15 od Andreww]
  7. Hezky pěkně
  8. Andreww

    Lidskej nevkus

    Včera jsem cestou z práce zachytil na kameru hezký kousek Bohužel to z toho zaboha nemůžu vyříznout, tak jen přes foťák Jedná se o 306 cabrio R8 [upravil dne 20/4/12 08:38 od Andreww]
  9. Andreww

    Andreww 306 1.8 16V

    Po dlouhé době malý pohyb. Včera vyměněny přední kotouče a brzdové desky. Zase jezdím bez podivných zvuků Navíc nové svíčky a včera dorazil balíček s čistící sadou K&N
  10. Spíš si myslím, že než aby to blokli, tak to zpoplatní Od úterka mám manuální stahování střechy Od začátku jsem tam elektriku nechtěl, ale stejně jsem ji dal šanci. Bohužel se mi nepodařilo ji rozchodit, tak šla hydraulika ven. Možná to dám někdy do kupy Zatím mi nechybí
  11. Andreww

    zapsani kol do TP

    Ale nám, co už to máme, to nevadí My už jen radíme, jak se to má dělat EDIT: Myslím, že jim je to celkem jedno. Maximálně to zpoplatní, ale pořád to bude výhodné [upravil dne 19/4/12 07:01 od Andreww]
  12. Andreww

    zapsani kol do TP

    Nejlepší je úředník, který tomu vůbec nerozumí. Jako u mně Hleděl z jednoho počítače do druhého a zapsal jen to co viděl a co mu přišlo zajímavé
  13. Ronal spasí svět
  14. Andreww

    zapsani kol do TP

    A co u Ronalu? Zkoušel jsi hledat? Já jsem to tak řešil
  15. Tomajda: ET nepsali. Ani nevím proč, ale nevadí. Ronal měl 13 a já mám 15 Lucasao: Kde že? Tak tam jsem taky nebyl Známý odvezl papíry a přivezl je oražené johny: Chce to TL a TUV třeba od Ronalu. Pak to chce známého na STK kvůli potvrzení papírů a pak už jen na úřad a nechat řádně zapsat
  16. Andreww

    Lidskej vkus

    Pěkný kousek
  17. Andreww

    zapsani kol do TP

    Nejdéle trvalo potvrzení typáče a TUV přes STK. Kámoš co mi to tam měl brát pořád hledal problémy, ikdyž jsem mu říkal, jak je to jednoduché Tak jsem to vyřešil přes jiného. Na úřadě v pohodě
  18. Já nemám ani správné gumy (mám 205/40) ani správné kola Typáč a TUVko Ti pošlou z Ronalu naprosto bez problémů. Zavolal jsem tam, že má jen jejich kola, které potřebuju zapsat na 306
  19. Včera jsem byl konečně na MěÚ s potvrzeným TL a TUV a do techničáku dopsány 16\" alu Navíc vydáno nové ORV kvůli tomu, že ve starém bylo 5 míst k sezení. [upravil dne 17/4/12 07:07 od Andreww]
  20. Andreww

    zapsani kol do TP

    Ale copak nám to dnes přibylo v TP pro Cabrio viz předposlední řádek
  21. Ouragany super. To je dost, že se tady taky někdy ukážeš
  22. Včera se dařilo. Vyměněna vnitřní řidičova klika (původní měla prasklou pružinu) a konečně se podařilo rozchodit centrál O víkendu konečně složím dveře a osadím zpět repro.
  23. Andreww

    Lidskej nevkus

    Prý SPORT TUNING By mě zajímalo, kam mu jde ten vzduch z náporového sání
  24. Andreww

    kola na peugeot 306

    Většinou hledám na bazoši nebo aukru. Tady v inzerci není nic, co by se Ti líbilo?
    • 9
  25. Andreww

    Narozeninova hra pro dospele

    Petanque je fajn hra Děláme si v něm v létě amatérské turnaje
×
×
  • Vytvořit...