Jelikož mám na auto dost \"nových\" dílů, a ty jsou v různých barvách, auto je celé odrbané a barva vyšisovaná, bude se dělat celolak. Nepotřebuju slyšet, že jsem blázen Jen chci poradit. Jakou byste volili barvu? Ještě jsem nekoukal do vzorníku, ale zatím se rozhoduju mezi stejnou šedou, oranžovou metlou, nebo červenou Lucifer. Nakonec to může být klidně úplně jiná barva Dík za návrhy
P.S. nechci kombinaci dvou či více barev