Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. To je Nevrlka z Nedašova. S ním jsem měnil sedačky:) Je to taková trochu slátanina a asi bylo i dost bourané Ta žluta evokuje pocit, že je auto lakované, ikdyby bylo žluté z výroby [upravil dne 17/10/12 13:07 od Andreww]
  2. Jo, to je super barva, ale zapomněl jsem napsat: Modrou ne Už mám moc modrých aut Co se týká té bílé, tak se mi to na cabrio moc nezdá, ale ta perleť mě taky napadla
  3. Andreww

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Já mám, ale použil jsem ho za posledních 5 let tak 2x
    • 41
  4. Jelikož mám na auto dost \"nových\" dílů, a ty jsou v různých barvách, auto je celé odrbané a barva vyšisovaná, bude se dělat celolak. Nepotřebuju slyšet, že jsem blázen Jen chci poradit. Jakou byste volili barvu? Ještě jsem nekoukal do vzorníku, ale zatím se rozhoduju mezi stejnou šedou, oranžovou metlou, nebo červenou Lucifer. Nakonec to může být klidně úplně jiná barva Dík za návrhy P.S. nechci kombinaci dvou či více barev
  5. Andreww

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Pozor na to, že zamčená vidle není totéž, jako pevná vidlice Na nějaké skákání to určitě není. Jednou ji provalíš a je po ní
    • 41
  6. Andreww

    Lidskej nevkus

    Tohle určitě nedělala profi firma
  7. Andreww

    Lidskej nevkus

    Mě celkem pobavil tento \"polokarbonový\" Favorit. Na fotce to není moc vidět, ale kolem klik a lišt to neměl moc dotažené
  8. Andreww

    OT: Výběr vidlice na kolo

    Mám Suntour Epicon zdvih 130 nebo 140mm. Je to teda starší model olej+vzduch, ale funguje pořád dobře Až doslouží (jestli doslouží ), tak asi půjdu do ROCK SHOCKu
    • 41
  9. Andreww

    Zimne gumy v CZ

    Pokud jedeš tento víkend, tak se nemáš čeho obávat
  10. Andreww

    Lidskej nevkus

    Stejně je to podle mě jen kastle na cihlách a ty kola jsou tam jen šouplé Pravé tam snad ani nejsou
  11. Andreww

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Ten Sharan vedle ale asi taky nestojí mezi lajnama
  12. Andreww

    306 5dv hatch 1,4

    Zřejmě mají jiný způsob spojení
  13. Včera proběhla návštěva u Dopiťáka, kde jsme pokecali o všem možném i nemožném, ale hlavně jsem si od něj přivezl várku věcí na cabrio Takže mám nový dekl střechy, komplet všechny tapecy, gumu dveří řidiče, budíky a ofuk zadního okna Už mám skoro všechno
  14. On si začal
  15. Andreww

    peugeot 208

    Kušuj
  16. Andreww

    peugeot 208

    Borec na předváděčce dokonce tvrdil, že je menší než F1 Každopádně, když jsem si dal volant tak, abych seděl pohodlně, neviděl jsem na budíky. Když jsem ho dal tak, abych viděl budíky, nevytáhnul jsem z pod volantu nohy
  17. Hej, mám víc vlasů než ty I s Pipim dohromady
  18. V to doufám, že ji nemá
  19. Andreww

    Poznáte rozdíl?

    Že by taky někdo koupil nový kousek
  20. Andreww

    Poznáte rozdíl?

    Nějakej chytrej chlapečku
  21. Andreww

    Poznáte rozdíl?

    Nějak se ti z toho zavařili smajlíci
  22. Andreww

    Poznáte rozdíl?

    A prej doba zkracování
  23. Andreww

    Poznáte rozdíl?

    To levé je větší
  24. Ten chlupatý hrudník bych asi dal, ale asi budu potřebovat paruku
  25. V Hawaiské košili
×
×
  • Vytvořit...