Je až pod lištu a jsou skrz ni šrouby od lišty. Zbytek je po obvodu zahnutý a přes plechové držáky pronýtovaný Jen abych Tě uklidnil, ještě jsem neviděl kryt s nezvlněnou koženkou a sám to budu taky opravovat
Nejspíš Ti tam bude chybět výstupek, který vypíná blinkry U nového modelu je to trochu jinak. Ale už tu byli lidi, kteří ho podle původního dodělávali Nejlepší sundat a porovnat, ale měl by to být jediný zádrhel
Nějak se mi nechce věřit,že by Matušík neměl zrcadlovou nerez Pálíme u dvou firem (TIKR a Matušík) a myslím,že zrovna u Matušíka jsme brali zrcadlo. Zjistím