Cítil jsem to v lehkých vibracích do volantu a bylo to i slyšet. Prostě klepaly. A vypsal mi to i technik z STK.
Chladič mně přes známého vyšel na cca 1.700,- Kč
Něco mi tady asi chybí aneb páteční výměna hučícího ložiska náboje Už mě to fakt lezlo na nervy.
EDIT: Ten flek na zemi není převodový olej, ale WDčko
[upravil dne 26/5/13 13:11 od Andreww]