Od včerejška v TP uvedena \"oranžová metalíza\" Ovšem auto stále v plniči
Tak zatím vypíšu, co je pro tuto sezónu nového. To snad stihnu
-nový lak Newport orange
-sedačky, tapecy, vak řadičky béžová kůže (sedačky s černou)
-nově čalouněný volant od Volantechu
-nový windschott
-nová zadní slída
-bílé budíky Roland Garros
-nový přední + zadní znak
-černé přední světla
-\"nové\" těsnění dveří, kufru, okenního rámu
-rozvody
-spojka
-zarovnaná hlava, zabroušené ventily a sedla, nové gufera ventilů
-nový první a středový díl výfuku
-chladící kapalina
-olej
Není toho moc, ale snažil jsem se, co to šlo