Takže pár novinek z poslední doby. Auto dostalo novou spojku, teď půjde na opravu altíku (ještě funguje ale ten zvuk je děsivý) a musí se pořešit spotřeba oleje. Původně šel olej z motoru ven. Nedávno mi ale odešla vodní pumpa a ta všechno dodrbala. Napřed se vyměnilo těsnění pod hlavou (to se ještě nevědělo, že je v tahu pumpa, fotky tady byly) a pak teda i pumpa. Nyní sice nejde olej ven, ale pěkně ho to žere. A tím pěkně myslím 3L/1000km:nevim Doufám, že jsou v tahu guferka na ventilech. Dnes ještě poměřím tlaky.
Nicméně hlavní novinka je, že až všechno tohle odstraním, půjde auto do světa a nahradí ho \"jiné\". Teda aspoň plán je takový...