Přejít na obsah

Andreww

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 234
  • Registrace

Vše od uživatele Andreww

  1. Andreww

    Cyclony - vyvažování

    Pozjišťuju:super
    • 9
  2. Andreww

    Cyclony - vyvažování

    Nebo si můžu koupit adaptér za cca. 9.000,- a vozit si ho s sebou:D
    • 9
  3. Andreww

    Cyclony - vyvažování

    To mě právě napadlo, ale je to prasárna, takže bych jim to neudělal:aut
    • 9
  4. Je to dotaz spíše na 306kaře. Potřebaval bych zjistit, jak moc velký problém je najít servis, kde mi cyklony vyváží? Tam kam chodím teď to určitě nesvede. Díky za rady.
    • 9
  5. Našel jsem tohle auto http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/306/8079748#carMenu Myslíte, že za to stojí? Prodává ji dealer Peuget a auto je prý velmi zachovalé. Cena mi ale příjde vysoká Co vy na to?
    • 69
  6. Máte s nimi někdo zkušenost? http://jonal.dealer.peugeot.cz/ Našel jsem na jejich stránce jednu 306 1.8 16v (ikdyž j tam napsáno jen 1.8, podle výkonu 16v) a přemýšlím, jestli to risknout a jet se tam podívat. Díky za názory. [upravil dne 13/7/10 Andreww]
  7. Andreww

    Lidskej vkus

    Co tam dělá to denní svícení?
  8. ***:D:D
  9. To je tak drahé proto, že když se neuvážeš a narazíš, tak nevyletí žádný airbag, který by ti zlomil vaz:D
    • 6
  10. Andreww

    Kryt motoru (rozvodů)

    Já si myslím, že jo. Ale počkej, co řeknou jiní.
    • 22
  11. Já jsem teď dával novou Valeo. Bral jsem to přes známého, takže mě vyšla na cca 3000,-Kč.
    • 9
  12. Andreww

    Kryt motoru (rozvodů)

    I s poštovným ze SR vyšel lépe než třeba v AK. A hlavně narozdíl od AK i pasuje.
    • 22
  13. No právě. Jako říkat někomu, že musí opravit to a to, a že to bude stát tolik a tolik...a realita bude jiná. To mi za to fakt nestojí. Ale už bych rád něco sehnal:aut
  14. Jenže v tomhle stavu to prostě nemůžu prodat. To by mi svědomí nedovolilo:D
  15. Andreww

    Co je to za auto? (po x - té)

    Je to Isuzu Gemini... Pokud ano přenechávám prvímu kdo dá další...
  16. Andreww

    Kryt motoru (rozvodů)

    Kryt už se tu párkrát řešil. Já mám tento http://www.agauto.sk/detail/kryt-motora-spodny-kryt-pod-motor-peugeot-306-partner-8242.html Má ho více lidí z klubu a spokojenost. I cena:super
    • 22
  17. Andreww

    P 206 a nové radio

    Pokud je chyba mezi rádiem a repro, tak ne.
    • 8
  18. Já bych teda nejradši GTI6, ale bohužel to mi nebylo schváleno. Přece jen dříve nebo později by mi chyběly dveře.
  19. Andreww

    Další 106 GTI

    Zatím ještě nic. Jen mě zajímá, jestli by byla možnost. Případně jaká je cena u jiných?
  20. Nafta by mi nevadila, jen kdyby ten motor tak neklepal:D
  21. Bude to Pug, viz. inzerce.
  22. Andreww

    Další 106 GTI

    A máš jen carbon, nebo i v nějakých jiných barvách?
  23. Takže pár novinek z poslední doby. Auto dostalo novou spojku, teď půjde na opravu altíku (ještě funguje ale ten zvuk je děsivý) a musí se pořešit spotřeba oleje. Původně šel olej z motoru ven. Nedávno mi ale odešla vodní pumpa a ta všechno dodrbala. Napřed se vyměnilo těsnění pod hlavou (to se ještě nevědělo, že je v tahu pumpa, fotky tady byly) a pak teda i pumpa. Nyní sice nejde olej ven, ale pěkně ho to žere. A tím pěkně myslím 3L/1000km:nevim Doufám, že jsou v tahu guferka na ventilech. Dnes ještě poměřím tlaky. Nicméně hlavní novinka je, že až všechno tohle odstraním, půjde auto do světa a nahradí ho \"jiné\". Teda aspoň plán je takový...
  24. Andreww

    Angel eyes p306 - rada

    Já tam mám teda ty ledky origo napájené. Není tam žádná patice. Myslím, že ani u tebe nebude:myslim
    • 15
  25. Andreww

    Lidskej nevkus

    Tak ta filcka je fakt masakr. Hlavně ta cena:o
×
×
  • Vytvořit...