Konečně jedna vyvedená sobota
1. Vyměněny výdechy na střed. panelu za nepodřené díky Stibtovi.
2. Namontován zadní trn na autorádio proti vybracim (originál byl o 19mm kratší, než jsem potřeboval).
3. Opraveno podsvícení ovládání topení a klimy. Nakonec jsem musel i pájet
4. Opravena a zpevněna spodní část středového panelu. Při vytahování zapalovače apod. se celý hýbal.
A jedna nepříjemnost. Minulý týden se mi cestou z práce začalo kouřit zpoza volantu. Po ohledání jsem zjistil zkrat v páčce blinkrů (klasika...kovové piliny). Doma rozebráno, vyčištěno a naštěstí vše šlape jak má
[upravil dne 4/4/11 12:13 Andreww]