Ahoj mam problem s klimou kdyz ji pustim leva strana fouka OK druha vlazna
Vítám Tě na našem pohodovém fóru. Prosím, pro příště si odpusť ty kapitálky. A když se píše s diakritikou a ve větách používají čárky, lépe se to čte. Protože jsi nováček, neškodilo by také přečíst si pravidla fóra.