Přejít na obsah

olda27

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele olda27

  1. olda27

    Klima v horku nefouká

    Ahoj mam problem s klimou kdyz ji pustim leva strana fouka OK druha vlazna Vítám Tě na našem pohodovém fóru. Prosím, pro příště si odpusť ty kapitálky. A když se píše s diakritikou a ve větách používají čárky, lépe se to čte. Protože jsi nováček, neškodilo by také přečíst si pravidla fóra.
×
×
  • Vytvořit...