Přejít na obsah

tomasb250

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele tomasb250

  1. Zdravím všechny, na fóru jsem nový a spíš čtu rady než abych něco radil. Chtěl jsem moc poděkovat autorovi článku že si dal tu práci a popsal a nafotil postup! Můj problém byl nefunkční klakson, a vyskakování chyby AIRBAG Fault po rozebrání volantu jsem zjistil příčinu, jednalo se o špatnou kostru na fastonu. (viz foto) stačil pouze rozevřít a pořádně ho ukostřit do tělesa volantu. Po nastrojení auto opět troubí! Bohužel stále vyhazuje chybu AIRBAG Fault Myslím že se jedná o uloženou závadu která půjde smazat diagnostikou. Ještě jednou díky za postup!! Ať to jezdí
×
×
  • Vytvořit...