ja som to tu v BA kupowal cez www.faro.sk zavolal a mali a dosiel som osobne a kupil
boli to tieto UM702 a UM600, sice 40eur.. ale inak pod tym su teraz nejake neviem ci novsie, ale takisto bezramienkove a za 30 to je len o 10€ viac oproti klasickym.. sak nepojdes na pivo a mas to
ja som mal na 206tke Valeo Silencio X-TRM a cista spokojnost, predtym som mal original a voci tomu to bolo ovela ovela lepsie, sice stalo asi tak okolo 1000Sk
ked dobre vidim v profile mas napisane ze 1.4 VTi 95k
takze to je takisto BMW motor a olej je tam podla mna ten isty co mam aj ja, co maa aj antal od vyroby
takze malo by to byt: Total Quartz INEO ECS 5w-30
nevie niekto o dobrom e-shope ? v aaa-pneu.sk mi zrusili objednavku, nakolko nemaju na sklade uz asi 20dni tie Goodyear UG 7+
tak teraz zhaanam.. 8ks by som potrebowal a cenu max do 55€ resp medzi 50-55 za kus
Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T
[upravil dne 30.10.2009 buga]
musim najst nejaku fotku na interier, som zvedavy na to radio a klimu..
a inak co myslis s tym ze technicke vymozenosti ? co sa menilo ci co si kde cital, daj stranku
tak 1.6 16V nestaci, lebo 2 typy su, jedno je peugeotacke, druhe uz s bmw spolupracou, to je to VTi
ale:
Do vsetkych EP motorov je povoleny a davany olej 0W-30 alebo 5W-30 C2 ECS Ineo
aj ja si myslim ze bezny jav, kazde auto ma inde chyby, niektore to uz maju vychytane niektore nie... takze tak... s tym musis ratat ked kupis ze casom sa nieco prejavi... a pridu na to ze aah, tento diel predsa tam nesedi na 100%
aha, tak to bude asi stejne, ako pri prepinaci k vyhrievaniu sedadiel.. zevraj aj tam do urciteho DAM cisla boli podsvietene, len to odchadzalo tak zacali to vyrabat bez podsvietenia....