Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    Alu kola na 308sw

    jj, lepsie mat uzsie pneu ako siroke... a cena kazdopadne je nizsia aj na elektrony a na gumy...
    • 21
  2. buga

    Garančka

    jasne ze to nemaju radi, jediny dovod je cena, zisk podla mna..o kvalitu sa bat nemusis, snad ked ten isty olej vies kupit za ovela lacnejsie... moj priklad v jednom nemenovanom peugeote stal olej okolo 110eur a ja som kupil ten isty za 45, inak olej Total Quartz Ineo ECS 5W-30 ide aj do VTi... a je to dobry olejcek ale napadlo ma ze ked som ja doniesol mojich 5l do servisu, tak namiesto 4.25l minuli len 4l bud nevypustili uplne, alebo uz neviem kde ostala chyba... zadarmo mi dali 0.25l :D pochybujem o tom
    • 38
  3. buga

    5008 - zkušenosti

    nuz tak ja neviem aka bola ponuka a ze ci ti to auto malo byt fakt s USB vstupom... ale kazdopadne tebe namontovali dodatocne USB Box.. co nie je to iste. USB Box je prastarale riesenie akoze \"USB\" vstupu, co sa chova presne ako si pisal, externy CD menic,...6 adresarov = 6 CD diskov... a musis to ma zoradene v ABC a tak prehrava..ID3 tagy nepodporuje... WIP Sound ci uz aky to ma specificky nazov.. je zvlast riadiaca jednotka, ktora ma v sebe okrem toho vstupu na USB aj moznost Handsfree sady... (sa mi zda ze jedno bez druheho neide...) WIP Sound podporuju uz softwarovo zmenene radia priblizne od roku jun/2009, cize napr aj auta v ktorych sa to nedalo zvolit pri kupe,..je tam nutna vymena a trosku zmenit (prehodit) kable v konektore a original USB vstup je hned funkcny - samozrejme nutna je aktivacia cez diagnostiku... p.s. treba zistit fakt ci si to mal mat urcite uz od vyroby, podla cennika, objednavky.. a reklamovat to!!! USB Box nech si strcia kam chcu... a domontuju ti WIP Sound, ci uz ako to je specifikovane nazvom...
  4. buga

    Divny zvuk klim.cerpadla

    cez vikend som inak aj ja minal krajnicu pri 150tke ESP zablikalo korigoval a siel s buchanim srdca dalej
    • 17
  5. buga

    Divny zvuk klim.cerpadla

    motor odisiel, ci preco je totalka?
    • 17
  6. buga

    207 by MCabman

    curaaak
  7. buga

    Divny zvuk klim.cerpadla

    a mas nejake diely na predaj ?
    • 17
  8. buga

    20% sleva

    9702 EZ cize USB Box predavam za menej ako 4345 Kč, napr 3300 Kč
    • 6
  9. buga

    otazka k zrkadlam

    mnoh, neviem...skusal som.. klucik v zapalovaci poloha 1, zatlacim a podrzim, zrkadla sa sklopia, lebo dostane impulz, ale ziadna hlaska na displeji...zrkadla sklopene..cize ked vtedy zatvorim auto a nasledne otvorim, jasne ze sa nevyklopia zrkadla..ale manualne ich na silu neviem vyklopit... ci?
    • 31
  10. buga

    otazka k zrkadlam

    ze coo? chapem to spravne, ze ked si zatlacim a podrzim tlacitko na sklapanie medzitym ze sa mi priklopia, tak sa aj deaktivuju ?? na 207 ? ci kde to tak funguje v 308 ?
    • 31
  11. buga

    otazka k zrkadlam

    Otázka dvoch minút, to ešte aj toto niekde vyfakturujú?! tak podla mna ano ja by som to dal ako skusku Ivansku cestu, vsak mi zobrali 9eur ked som si chcel este davno nechat aktivovat USB Box, prihlasenie ako CD menic..a 9eur skoro 20min sa s tym hral, najprv mi povedali ze su nejake problemy ze to asi nepojde.. a ja som len kukal ako puk
    • 31
  12. buga

    otazka k zrkadlam

    Že vám tu kecám.....ale přes dia to jde vypnout....... ja si myslim ze aj oni mysleli diagnostiku, ..lebo ja o tom neviem zeby sa dalo normalne bez diagnostiky vypnut sklapanie zrkadiel na 207 kebyze sa to da, urcite by som uz o tom davno vedel
    • 31
  13. buga

    otazka k zrkadlam

    len su ludia, kt za vypinanie na zimu musia platit :P
    • 31
  14. buga

    Nabídka věcí.

    • 29
  15. chod tam znova a nevzdaj to, ked nie, napis alebo zavolaj importerovi... hluk urcite nebude normalny, podla toho ako to popisujes... ja takisto chodim na ivansku,,takze viem ze ten ich pristup vacsinou nie je nic extra... ale zas zatial mi vsetko vymenili a importer vsetko aj uznal
  16. buga

    207 by Sobol- prodáno

    presny vyrobca a druh samponu a tej tempo pasty ?
  17. chlapci moji, vie niekto, aku moze mat maximalnu kapacitu USB kluc, kt dokaze este precitat ? kedze to cita len formaty diskov FAT a FAT32, NTFS nepodporuje... Dalo by sa napojit aj nejaky velkokapacitny externy disk, naformatovat do FAT32 250GB a ides no problem...ci? neviem ci tam je nejaka maximalna velkost:myslim [upravil dne 29.9.2010 od buga]
  18. buga

    denní svícení nejde

    co tak zajet do peugeotu?
  19. buga

    207 by Sobol- prodáno

    cim to lestis? nenormalne krasne ligoce
  20. buga

    otazka k zrkadlam

    aj mne sa paci jeho funkcia... aspon si domyslam ze mi nikto neodstreli zrkadlo ked ide okolo dobnute zas mam na bocnej liste od vedlajsich aut..tie prasce ani ja nechapem, ako sa da tak otvarat dvere ze \"dzignem\" do vedlajsieho auta jedina nevyhoda fakt je ta, ze v zime ked snezilo a trosku sa topilo cez den, no a v noci zas mrzlo, jednoducho to biele hovno ked tam zamrzne, tak to fakt neide otvorit a mozes ist pre horucu vodu
    • 31
  21. buga

    207 by MCabman

    myslis ten zadny co nemas alebo predny? no ja rozpravam o znaku
  22. buga

    207 by MCabman

    heh, woow, to sa da? som myslel ze ked dam dole, tak tam bude diera ale je to strieknute nie? vsak leskne to jak rit hehe no tak to si dam aj ja dole... [upravil dne 21.9.2010 od buga]
  23. buga

    207 by MCabman

    hehe, no jasne:D a po tyzdni by mi to odpadavalo ale no chcem : ja mam ine prekvapko na znak mozno o mesiac to uz bude, teraz neni casu [upravil dne 21.9.2010 od buga]
  24. buga

    207 by MCabman

    tie cierne krytky chcem aj ja okolo hmloviek:P resp asi su len nastriekane, ci existuje nejaka firma kt predava cierne verzie?
×
×
  • Vytvořit...