Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. aha niekto ma novy motor celok sustavu motora, ci len poskladane ? co len pokladane ty mudrak vsetko sa musi predsa raz poskladat bud dobry, bo dostanes skladacku
  2. michal je slepy , uz som sa pytal
  3. aha niekto ma novy motor celok sustavu motora, ci len poskladane ?
  4. buga

    Anti-Pollution System Faulty

    no to nemusi byt, protoze ja jsem mnel taky rozvody v prdeli a tedka to stale neni v poradku a pocul som ze sa to vracia aj inym obcas..
    • 44
  5. tak vyhladom tomu za ja mam len K&N filter do airboxu a nerobi mi to vzdy, vychadzam z toho ze nieco by tam nemalo byt v poriadku, smutne je ze sa mu to nechce vzdy robit :/
  6. Pane Modzillo, toto si mal to bublotanie? lebo ja som mal taketo nieco, len v kabine mi to pripadalo na hlbsie tony... ale momentalne to nerobi, ani to nechapem ze preco 4-5sec, toto som mal! ale aj ked stalo auto [upravil dne 7.11.2011 23:02 od buga]
  7. buga

    Optiway garance

    a vela krat ani to nepomoze :D:D
    • 58
  8. buga

    Zapsání xenonů do tp.

    neviem na koho ty myslis, ja som spomenul vseobecne a to aj staci, netreba to riesit do hlbky
  9. buga

    1.4 HDi - turbo efekt

    auto bez turba nejede, hlavne ne HDi to by si sa potom mal ozvat a nie teraz
    • 12
  10. buga

    peugeot 208

    ked som dobre pocul, tak VTi motory budu od zaciatku v predaji a THP pridu neskor
  11. buga

    1.4 HDi - turbo efekt

    :D:D:D
    • 12
  12. buga

    Zapsání xenonů do tp.

    jeden staci, ci:P nemusia byt zas premnozeny
  13. buga

    Zapsání xenonů do tp.

    keby som nemal cocky na mojej 207 od vyroby, taktiez by som nechcel mat xenony a ani by som nedoporucil. sice xenony ani nemam zatial, len uvazujem o nich.. a kebyze mi to jeden policajt nepovedal ze v cocke to bude v poriadku, tak by som taktiez nad tym neuvazoval
  14. buga

    tempomat

    hovoris o 207 alebo iny model?
  15. ja vysvetlit neviem, ale prehodit sa neda, resp nema zmysel, to uz cele auto by si musel prehodit vsetko kable, elektroniku a diely si myslim
  16. buga

    tempomat

    da sa dorobit do 207, netreba tu k tomu VIN packa oficialne v peugeot tu su ceny () alebo inzeraty, napr hned tu je jedna http://www.autobazar.eu/sk/predam-packu-tempomatu-na-peugeot-207-id2828355.html
  17. buga

    Zapsání xenonů do tp.

    ako ja na jednej strane chapem, na druhej ked mas cocku a do toho das vybojku, nemyslim si ze by to bolo oslnujuce.. inak povedane, soferujem uz par rokov a to kolko dorobenych xenonov co som videl na cestach sa rovna tolkych normalnym, len v nich sedeli sorry za vyraz idioti, ktory nevedeli normalne ziarovky taktiez nastavit a especially neznasam Fabie lebo vacsina ich vypaluje oci Takze si myslim ze dorobene xenony tym kt to oslepuje sa rovna tym autam kt jednoducho maju zle taktiez nastavene svetla normalne od vyroby klasicke.. vy mate pocit ze tych xenonovych je tolko? ja nie
  18. buga

    Zapsání xenonů do tp.

    no mi vravel ze boli verzie oktavie, kde od vyroby si mohol mat uz xenony ale ze nemali ostrekovace, tak ja neviem..
  19. wow, aj jaaaaaaaaaaaaaaa
  20. buga

    Zapsání xenonů do tp.

    inak minule som pocul ze starsie oktavie taktiez mohli mat xenony od vyroby a to nemali napriklad ostrekovace, a ze taktiez aj dnes su auta ktore nemaju a to mi vravel policajst, dopravak
  21. tak mame nejake novinky?
  22. tak presiel som par km a uz pri prvych 500metroch zacala prava strana blikat zrazu.. a pak jeb, bud vyhorela alebo (starter je ****) idem to asi vymontovat a skusit, nasralo ma to:bacha:bacha:bacha:bacha
  23. buga

    peugeot 208

    vsak je zdravy, tu som uz inak ja vybral vcera, takze ruky prec :D:D
  24. aaale nic zaujimave, su 4300k jak pretekarove
×
×
  • Vytvořit...