Přejít na obsah

buga

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 583
  • Registrace

Vše od uživatele buga

  1. buga

    Zrcátka.

    jenom abych to neprecetla bo bude
    • 11
  2. buga

    OLEJ

    to neviem aky olej sa dava do toho motora, ale v servisnej knizke je, staci sa tam pozriet
    • 72
  3. buga

    Zrcátka.

    ja jiii neveriiim
    • 11
  4. buga

    nove stierace

    • 28
  5. buga

    Nosic na lyze

    presne tak, ako pise mindwipe
    • 7
  6. buga

    nove stierace

    ja som to tu v BA kupowal cez www.faro.sk zavolal a mali a dosiel som osobne a kupil boli to tieto UM702 a UM600, sice 40eur.. ale inak pod tym su teraz nejake neviem ci novsie, ale takisto bezramienkove a za 30 to je len o 10€ viac oproti klasickym.. sak nepojdes na pivo a mas to
    • 28
  7. buga

    Zrcátka.

    jezisimariooooo
    • 11
  8. buga

    Zrcátka.

    vsak su, ci? jenom ne ve vrchnim casti, ale dolnim
    • 11
  9. buga

    nove stierace

    ja som mal na 206tke Valeo Silencio X-TRM a cista spokojnost, predtym som mal original a voci tomu to bolo ovela ovela lepsie, sice stalo asi tak okolo 1000Sk
    • 28
  10. buga

    Zrcátka.

    aj mne sa pacia originaly
    • 11
  11. buga

    206 RC - informácie

    mozno je to len dovoz a nikdy na tom nesiel
    • 12
  12. buga

    Střešní okno.

    no panoramu by som zniesol aj ja moze to byt dobreeeee saaakra... no ale tak co uz, ked uz mam pruhy
    • 9
  13. buga

    OLEJ

    ked dobre vidim v profile mas napisane ze 1.4 VTi 95k takze to je takisto BMW motor a olej je tam podla mna ten isty co mam aj ja, co maa aj antal od vyroby takze malo by to byt: Total Quartz INEO ECS 5w-30
    • 72
  14. buga

    Galéria 207ček

    ahaa uz to citam ))) hmmm, tak USB vstup by som prijal aj ja a taktiez automaticke dovieranie okien, saaakra [upravil dne 30.10.2009 buga]
  15. buga

    kúpa pneumatík

    nevie niekto o dobrom e-shope ? v aaa-pneu.sk mi zrusili objednavku, nakolko nemaju na sklade uz asi 20dni tie Goodyear UG 7+ tak teraz zhaanam.. 8ks by som potrebowal a cenu max do 55€ resp medzi 50-55 za kus Goodyear UltraGrip 7+ 185/65 R15 88T [upravil dne 30.10.2009 buga]
    • 14
  16. buga

    206 RC - informácie

    fiha, kraaasne zatial som ho nevidel a to Trnava nie je daleko od BA vela stastia
    • 12
  17. buga

    Galéria 207ček

    musim najst nejaku fotku na interier, som zvedavy na to radio a klimu.. a inak co myslis s tym ze technicke vymozenosti ? co sa menilo ci co si kde cital, daj stranku
  18. buga

    Galéria 207ček

    co je rozdielne v interieri v novom oproti starej???
  19. buga

    Galéria 207ček

    mne sa ten naraznik predtym, sportovy, pacil lepsie...
  20. buga

    Výměna oleje

    neviem, ale ked to tam dali od vyroby hadam to zleee nebude ci nejaka sukromna osoba to tam dala? asi vo vyrobe uz, ci?
    • 33
  21. buga

    Výměna oleje

    tak 1.6 16V nestaci, lebo 2 typy su, jedno je peugeotacke, druhe uz s bmw spolupracou, to je to VTi ale: Do vsetkych EP motorov je povoleny a davany olej 0W-30 alebo 5W-30 C2 ECS Ineo
    • 33
  22. buga

    Převodovka P205

    toto je tu vlaakno na 206, nie na 205, prehod to, resp vymaz a napis do spravnej...
  23. aj ja si myslim ze bezny jav, kazde auto ma inde chyby, niektore to uz maju vychytane niektore nie... takze tak... s tym musis ratat ked kupis ze casom sa nieco prejavi... a pridu na to ze aah, tento diel predsa tam nesedi na 100%
    • 13
  24. aha, tak to bude asi stejne, ako pri prepinaci k vyhrievaniu sedadiel.. zevraj aj tam do urciteho DAM cisla boli podsvietene, len to odchadzalo tak zacali to vyrabat bez podsvietenia....
    • 15
  25. je niekto komu to svieti ??
    • 15
×
×
  • Vytvořit...