ako ja na jednej strane chapem, na druhej ked mas cocku a do toho das vybojku, nemyslim si ze by to bolo oslnujuce..
inak povedane, soferujem uz par rokov a to kolko dorobenych xenonov co som videl na cestach sa rovna tolkych normalnym, len v nich sedeli sorry za vyraz idioti, ktory nevedeli normalne ziarovky taktiez nastavit a especially neznasam Fabie lebo vacsina ich vypaluje oci
Takze si myslim ze dorobene xenony tym kt to oslepuje sa rovna tym autam kt jednoducho maju zle taktiez nastavene svetla normalne od vyroby klasicke..
vy mate pocit ze tych xenonovych je tolko? ja nie