Přejít na obsah

Karlitos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Karlitos

 • ID člena 59532
 • Hodnost
  Nováček
 • Datum narození 9. březen

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Olomouc
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak včera jsem si udělal čas.. beru si nářadí atd. A že srandy zkusím ten klíč a funguje bez problémů jako předtím ale odpojil jsem si baterku a nabil bateri před zimou a zase to nefunguje ale alarm funguje když otevřu dveře manuálně ale nejde vypnout klíčkem jak na dálku tak v zapalování. Nechápu kde je problém jednou funguje pak odpojím bateri a nefunguje.
 2. Díky moc, to spárovaní klíčů jsem myslím už zkoušel na haluz a nic. Ale možná přes to skryté tlačítko Valet by to šlo vyhledat novy klíč ale je problém že nevím kde je nebo kde ho hledat aspon. Tchyně se ptát ani nemá cenu ta ani netuší že to není original centrál jako já do ted Asi nebudeš vědět kde se objevuje nejčastěji?
 3. Aha rozumím jak bude čas tak to zkusím a dám vědět kdyby něco. Tak díky vám oboum za rady.
 4. v jednom kuse a klíč vypadá tak to. Je tam A tlačítko a B. Ale ja to otvíral a zavíral jen jedním tlačítkem.
 5. myslíš kabel co vede přes dveře do palubovky a tam je nějaká krabička co řídí central? Co tam mám přesně hledat nějaký špatný kontakt či něco takového?
 6. Dobrý den, mám PG 206 1.9d začalo to v pondělí odpoledne klasicky jdu k autu chci otevřít na dálku klíčem a nic. Koupím si novou baterii do ovladače zmačknu a nic zkusím na podruhé na potřetí nějak to zareagovalo. Na to že mám novou baterku tak nic moc... nastartuji vše v pohodě dojedu do práce a nejde zamknout ani odemknout. Když strčím klič do dveří od řidiče tak všechny dveře se zavřou bez problému i otevřou. Můžu to tak udělat několikrát po sobě a není problém. Já bych si otevřel dveře manuálně ale nejde nastartovat blokuje to asi ten centrál (při manuálním otevření mi pak houkal alarm když jsem otevřel dveře ted už ne nevím ani proč) Včera jsem se díval do pojistek vizuálně jsem nic nenašel pár jsem jich zkontroloval ale nevím ani kde ji mam hledat pač jsem našel jen novější schema od centrálu 206 a vůbec tam nemám tolik pojistek. No a dopadlo to tak že jsem se vrtal do pojistek atd + do kabelech co vedou různě ani nevím kam pač jsem byl už zoufalí a po různých pokusech mačkaní klíčku a strkaní ho do palubovky a různé kombinace no prostě úplné nesmysli tak jsem si všiml že na volantu už nebliká červeně dioda a po 2 hodinách zoufalství atd jsem to nakopnul a jel domů. Ale dnes už bez šance blikající diodu se mi nepodařilo zázračně zmizet ani nebyl čas. Nevím co s tím... budu rád za každou radu děkuji moc.
 7. Karlitos

  Kontrolka autodiagnostiky motora + hluk

  oki tak díky.
 8. Karlitos

  Kontrolka autodiagnostiky motora + hluk

  Takže kontrolka tam je ale pojistka pravděpodobně chybí pač jak vidím tak více toho nemam a kde mám hledat prosím místo pro pojistku at to můžu zkusit? děkuji.
 9. Karlitos

  Kontrolka autodiagnostiky motora + hluk

  Tady jsem se už taky díval já mam rok výroby 1998 1999 nějak tak.
 10. Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jak funguje kontrolka autodiagnostiky motoru jestli před startem svítí a pak zhasne či se rozsvítí když je problém a kde jí mam hledat v pojistkové skříni popravdě nevím jestli můj typ auta jí má.Moc autům nerozumím proto píšu k vám Nedávno se mi stalo že mi olej vystříkl s měrky motoru takže jsem musel doplnit asi cca 3,5 litru a dát to opravit olej jsem asi malinko přelil na max byl jsem celkem ve stresu. Zatím se něco podobného nestalo ale zdá se mi že motor se chová zvláštně slyším takové nevím ani jak to popsat slabší hulákaní (ozvěna) či jak to napsat při jízdě. Tak jestli mně třeba kontrolka neupozorňuje že je něco špatně a já ani o tom nevím pač nevím jestli funguje či ji tam mám. Děkuji za váš čas a odpovědi. typ auta: peugeot 206 1.9 diesel 51kW.
×