Přejít na obsah

jirka007

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1
  • Registrace

Vše od uživatele jirka007

  1. Ahoj pežoťáci, chci na léto nové gumy pro PEUGEOT 206 CC a nevím jaké. Teda vím, aby nebyly moc hlučné a tvrdé! Teda v rámci možností! Nebo po ničem nepátrat, neřešit a koupit ty co tam byly GOODYEAR EAGLE F1 GS-D2:myslim. A teď raďte!
×
×
  • Vytvořit...