Přejít na obsah

venaplena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli venaplena

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 29.6.1989

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  České Budějovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Je to prášková barva (komaxit). V práci tímhle odstínem lakujou díly na sekačky
 2. Co to je za pneu? Vybírám letňáky tak hledám inspiraci.
 3. venaplena

  Zvuk po zastavení motoru

  Jo to je přesně vono. Fakt divný zvuk Myslel jsem, že je to něco ohledně škrtící klapky a nebo prej je nějáký relé na vzduchovým čerpadle emisního systému. Díky za info
 4. Zdravím. 1.1 106 vydává pár sekund po vypnutí motoru takový vrčivý zvuk z motoru. Zajímá mě co to je zač. Díky
 5. Hmm neměl. S tou dírou bude asi problém to je pravda.
 6. Pač tam stejně museli jít na přepis, tak jsem to zkusil no. Proč je tam nedám? Já myslel že je rozteč stejná 4x108. Je problém v ETčku? Tak alespon kdyžtak pneu no.
 7. Zdravím. Dneska jsem byl pro přepsaný papíry v autobazaru. Předtím sem říkal, právě jak tu oddie píše, jestli by nebyli tak hodní a nezeptali se mi jestli nejsou i jiné alternativy v origo techničáku. Samozřejmě se na mě zvysoka vys..... Prej nejde, nedopíšou atd. (Tipuji že se ani nezeptal, ten votrok co to chodí přepisovat). Takže jsem v tom sám :(. Alespoň si můžu bát jistej, díky MilanF1, že auto sjelo z linky se R 14kama. Vyzkouším ještě jednou úřad. Pak kdyžtak Peugeot (prej to stojí litra!!!). Nemáte ještě někdo nějáké zkušenosti či rady co bych mohl dělat (o technickou ani tolik nejde, mam 155/70 R13 ze starý Fiesty v garáži ale chtěl bych mít doklady v cajku) Čistě teoretická otázka: Co když ztratím velký TP? Zaplatím 100 za duplikát co vím a ta ženská u přepážky si rozměry pneu a možné alternativy vymyslí? jak to funguje? Bazar byl FMauto v Hluboké nad Vltavou - na hodnocení koupě je ještě brzo ale ochotou teda rozhodně nepřetékaj. Jen tak pro případné budoucí kupce.
 8. Děkuji moc!!! To je z nějákýho dekodéru VIN na netu? Nikde jsem nenašel tolik informací. Určitě se budou hodit. A co teda říkáte na ty kola? Byla by tam možnost tlačit to kdyžtak přes Peugeot? BTW to auto je kompletně boží! Zajímalo by mě jak to jede v 1.4, když se mě osobně nezdá na tohodle prcka 1.1 málo.
 9. Jj je to 1.1. VIN VF31CHFXA52717543. U pantu předních dveří to má origo samolepku s 165/65 R14. Ještě to auto není přepsaný, tak mě napadlo, kde zůstává po dovozu origo zahraniční techničák? U dovozce (autobazar), nebo na úřadě? Tam by to mělo být a při přepisu by to tam mohly dopsat, což? Evidenčka dneska v pohodě. Ještě jsem na to drobet hloupě technika upozornil, ale nic mi nenapsal akorát upozorňoval na STK a odkázal mě na Peugeot.
 10. Uznávám svou chybu. Nicméně už se stalo a nevím jestli bych kuli takové "banalitě" chtěl odstoupit od koupě. V krajním případě tam holt dám ty co tam mají bejt podle TK. To snad nejní možný ne aby měl člověk pouze jeden rozměr v TK a jinak nic?
 11. Zdravím. Dnes jsem si dovezl krásnou žlutou 106 domů. Na autě jsou R14 ráfky, plecháče. Večer koukám a v techničáku zapsáno pouze 155/70 R13. Já mám za to že se na ty sporty běžně dávaly ráfky R14. Je možné že to někdo zhatil při převozu do ČR (auto je dotažený z Němec)? Nechci kuli tomu řešit nákup 13tek. Drobet mi to kazí dojem z kupu . Jedu s tím po víkendu na evidenčku, nedá se to zjistit na STK jaký tam mají bejt a kde je chyba? Předem děkuji za reakce.
×
×
 • Vytvořit...