Jump to content

armin.kvasnicka

User
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About armin.kvasnicka

 • ID člena
  56916
 • Rank
  Reader
 • Birthday 09/16/1973

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508
 • Rok výroby
  2016

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A nebo jakoby byl dobře udělaný debadging , nikde stopy po lepidle, ... hmmm
 2. Ano, opravovali to v Autopalace. Reklamace opravy dopadla vpořádku. Přejímací technik pan Krupica říkal, že 508 moc nedělají. Museli si prý někde od konkurentů půjčit 508 a podívat se, v čem je problém. Prý dle postupů nebylo zřejmé, jak nastavit jakýsi úhel na plastovém díle. Nyní je to již OK a já jsem spokojen. Takhle to dopadlo: Ano, byl to pech. Ale mělo to jedno pozitivum. Již před havárií jsem uvažoval o debadgingu, ale nevím jestli bych na to měl odvahu. Při opravě jsem se v servisu domluvil, aby mi na nárazník a víko kufru nelepili znaky. Ty mi předali při dokončení opravy, takže si je tam mohu kdykoliv nalepit. Teď se rozmýšlím, zda to tak ponechat a nebo jestli je tam nalepit. Co myslíte?
 3. Díky za informace. Ve středu jedu do servisu a budu to reklamovat.
 4. Bohužel na těch fotkách se to dost těžko pozná. Stále doufám, že se mi ozve na tomto fóru nějaký majitel 508 sedanu a řekne, jak on vnímá tu škvíru na svém voze.
 5. ... " chce to kouknout fyzicky na druhé auto " .... o to mi právě jde, aby se někdo, kdo má tento typ na to koukl a sdělil mi, jak široká je ta škvíra. Najde se někdo ? V autosalonu ho momentálně nemají ke shlédnutí a nevím, kam bych na to jinde měl fyzicky kouknout.
 6. Raději bych měl jistotu potvrzenou od někoho se stejným modelem. Díky tomuto fóru jsem např. zjistit, že všechny vozy 508 mají malou díru v karosérii nad pravým předním kolem. Touto dírou stříká bláto do prostoru motoru. Stačila lepící páska a je po problému. To bych nikdy neřekl, že to automobilka takto podělá. Proto raději chci vědět, jestli takovou škvíru u nárazníku mají všechny 508 sedany nebo jen já po opravě.
 7. V prosinci 2016 jsem si koupil nový Peugeot 508 sedan. Po 3 týdnech mě potkala nehoda. Zezadu do mě narazilo jiné vozidlo. Odnesl to nárazník a víko kufru. Foto z nehody č. 1. Oprava v servise trvala 3 týdny. Vyměnili zadní nárazník a plastový spodní díl víku kufru. Nezdá se mi ale, že je to v pořádku. Myslím, že je to nějak špatně spasované. Mezi dílem nárazníku a gumovým těsněním je škvíra široká cca 2 centimetry. Autoservis mi tvrdí, že to tak to má být. Už si nevzpomínám, jestli tak velká škvíra tam byla před nehodou. V autosalonu neměli žádnou 508 k prohlédnutí. Mohl by někdo z vás majitelů sedanu 508 (po faceliftingu) zjistit, jakou škvíru má jeho vůz? Foto po opravě č. 2 ,3 a 4.
 8. Hledám, pátrám a nikde jsem nenašel ani na youtube ani na tomto fóru postup , jak vyměnit baterii u Peugeot 508. Koukám do manuálu i tohoto vlákna, ale hlava mi to prostě nebere. Nemáte někdo odkaz na foto nebo video s postupem?
×
×
 • Create New...