Přejít na obsah

peugeot405sri

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 405
  • Rok výroby
    1991

Profilové informace

  • Město
    Kladno
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

peugeot405sri's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. Vyreseno... Jednotka motoru mela velký odpor na kostře... Banalita ale kolik dokáže napáchat škody...
    • 6
  2. Prý na tomto problému 406ky skučely dle peugeotu.... Prováděli prý různé harakiri typu kostření , odstínené kabely atd. avšak 100% odstranění problému nenastalo... Díky moc, zítra zkusím... a uvidíme
    • 6
  3. Vše na snímači proměřeno , v jednotce je to pin 68 a 15 a ty jsou ok(natažené odstíněné kabely).
    • 6
  4. Zdravím, Nesetkal se někdo s podobným problémem? Peugeot 406 2.0HDI RHZ r.v.00 (model 99-00) Vozidlo nemá reakci na plynový pedál a když tak velmi zpožděnou. Váha vzduchu nová , nový ventil regulace tlaku na čerpadle ,odstíněné kabely nataženy k snímači plynu (i řádně ukostřeny) Snímač plynu jsme několikrát vyměnili za jiný (nový i použitý) avšak žádná změna.Snímač plynu napajený správně (požadované hodnoty naměřeny). Na diagnostice se objevuje závada na snímači plynu č.2(P0221) (zkrat na kostru píše v lexii, kts ukazuje příliš malý signál). Když zobrazíme skutečné hodnoty(vypnutí motor, zapalování zapnuto) snímač plynu 1 a 2 tak při prudkém plném sešlápnutí plyn 1 okamžitě na 100% a plyn 2 pomalu nabíhá až do 100% (cca 10-20sec. než dojde na 100%.) Po vymazání se chyba načte znovu. Je zde někdo kdo se s podobným problémem potkal? (Mechanik/eletrikář servis/peugeot)? Případně servis/eletrikář v okolí P6,P5 a Kladna zaměřený na Peugeoty? P.S: Autorizáky si s tímto moc neví rady. Děkuji moc
    • 6
×
×
  • Vytvořit...