Zdravím,
Nesetkal se někdo s podobným problémem?
Peugeot 406 2.0HDI RHZ r.v.00 (model 99-00)
Vozidlo nemá reakci na plynový pedál a když tak velmi zpožděnou.
Váha vzduchu nová , nový ventil regulace tlaku na čerpadle ,odstíněné kabely nataženy k snímači plynu (i řádně ukostřeny)
Snímač plynu jsme několikrát vyměnili za jiný (nový i použitý) avšak žádná změna.Snímač plynu napajený správně (požadované hodnoty naměřeny).
Na diagnostice se objevuje závada na snímači plynu č.2(P0221) (zkrat na kostru píše v lexii, kts ukazuje příliš malý signál).
Když zobrazíme skutečné hodnoty(vypnutí motor, zapalování zapnuto) snímač plynu 1 a 2 tak při prudkém plném sešlápnutí plyn 1 okamžitě na 100% a plyn 2 pomalu nabíhá až do 100% (cca 10-20sec. než dojde na 100%.)
Po vymazání se chyba načte znovu.
Je zde někdo kdo se s podobným problémem potkal? (Mechanik/eletrikář servis/peugeot)?
Případně servis/eletrikář v okolí P6,P5 a Kladna zaměřený na Peugeoty?
P.S: Autorizáky si s tímto moc neví rady.
Děkuji moc