Ahoj. Potřebuji vyměnit C4 Grand Picasso za něco většího a uvažuji o C8,807 nebo ulysse. Chci pouze benzín nebo LPG , ale když jsem o tom svému mechanikovy řekl, tak mi to razantně rozmlouval s tím, že motory 2.0i a 2.2i v těchto vozech nejsou vůbec povedené a mají VELMI vysokou spotřebu oleje. Volal i do Peugeota kde mu to potvrdily. Chci se Vás zeptat na Vaše osobní zkušenosti (pozitivní i negativní) jestli je to vážně tak špatné.
Díky za odpověď
Hanes