Přejít na obsah

hanes.t

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele hanes.t

  1. hanes.t

    Benzínový motor v 807

    To nemůžu. Pokud vím tak 3.0 byl pouze automat a já to auto budu používat i v autoškole na skupinu B+E a tam je podmínka manuál. to:Charlie1 1.8 mám v grand picassu také a jsem velmi spokojen. Pouze tankuju LPG a o nic se nestarám. Buhužel mi ale toto auto do autoškoly nejde kvůli nízké váze, jinak bych si ho nejradši nechal. Chtěl jsem po Citroenu navýšení hmotnosti v TP o 101kg, ale nechtěli o tom ani slyšet. Mě právě odrazují od těch 2.0 a 2.2.
  2. hanes.t

    Benzínový motor v 807

    Ahoj. Potřebuji vyměnit C4 Grand Picasso za něco většího a uvažuji o C8,807 nebo ulysse. Chci pouze benzín nebo LPG , ale když jsem o tom svému mechanikovy řekl, tak mi to razantně rozmlouval s tím, že motory 2.0i a 2.2i v těchto vozech nejsou vůbec povedené a mají VELMI vysokou spotřebu oleje. Volal i do Peugeota kde mu to potvrdily. Chci se Vás zeptat na Vaše osobní zkušenosti (pozitivní i negativní) jestli je to vážně tak špatné. Díky za odpověď Hanes
×
×
  • Vytvořit...