Přejít na obsah

Janko0110

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele Janko0110

  1. Ďakujem chalani skvelý nápad
  2. Zdravím klubáči, chcem Vás poprosiť o pomoc. Cez leto som si všimol, že sa mi pomaličky stráca chladiaca zmes. Ako správny servisák som to stále dolial destilovanou vodou ( ako pako ) tým som si zriedil chladiacu zmes a posunul bod mrazu kvapaliny. Pred nedávnom som nalial utesňovač chladiča, ale napriek pozitívnemu výsledku aj tak bádam únik (cca 1 cm za týždeň na nádržke). Chcem Vás poprosiť o pomoc asi by bolo vhodné vypustiť chladiacu a naliať novú plus skontrolovať či únik nie je do priestoru motora ( aj keď som si všimol hadice chladenia s tmavými fľakmi zrejme presak alebo v minulosti oliate olejom). Emulziu ani rastúcu hladinu oleja nepozorujem. Čo by ste mi prosím odporúčili zájsť do autorizáku alebo to dokáže nejaký macher ( ja som z Nitry nerobí mi problém odbehnúť niekam).
×
×
  • Vytvořit...