Přejít na obsah

Step123

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Step123

 • Hodnost
  Nováček

Věci klubové

 • Auto
  Jiné...

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  ČR
 • Stát
  Česká republika
 1. Jojo, zpátečka se taky občas nepovede
 2. Tak vyměněno bez problému, projeto a zatím sucho. Cena té blbosti je cca 9 stovek (originál PSA). Ještě bych se zeptal jako naprostý neznalec francouzů - to mají všichni tyhle starší Pežotci tak nepřesný řazení? Abych tam trefil pětku napoprvé hladce se mi ještě snad nepovedlo. Najeto má nějakých 180k, podle stavu to myslím odpovídá. Brácha předtím jezdil s Mazdou 323, kde šlo řazení úplně všelijak, takže mu to divné nepřijde. :-)
 3. Děkuji za pomoc, do konce týdne zde ještě poreferuji o tom, jak dopadla výměna.
 4. A 4015 09 je pro jiný typ? Oba jsou dostupné v e-shopech, s tím není problém ;-) Díky moc. // Objednal jsem 4015 08 s požadavkem, ať to ještě prověří podle VIN, tak snad přijde ten správný. //// A ještě mě napadá jedna věc, po zapnutí zapalování něco začne vrčet u stropního světla, co to je? Dočel jsem se, že snad nějaký větrák chlazení snímače teploty kabiny?
 5. Já teď zkoušel zkontrolovat hladinu oleje, ale za boha nemůžu to víčko otevřít, ani se nehne... A máte někdo přístup do nějakého katalogu dílů? Abych měl číslo dílu...
 6. Trubka snad ne, teče to přesně v místě spoje plastu/kovu, nebo spíš se dokonce ten plast v kovu protáčí. Je to tedy prosím určitě snímač tlaku servooleje? K dostání by snad měl být co jsem koukal.
 7. Takže stav je takovýto. Utřel jsem to, projel a zdá se, že to chčije z toho modrého čidla, co to je, tlak/teplota oleje? Znáte prosím někdo číslo dílu? Motor NFZ, rok 2000, nebo konec 1999, teď si nejsem jistý, facelift s kulatýma mlhovkama.
 8. Soused je starší a opravdu slušný člověk, že by nás nějak podvedl, toho se nebojíme, naopak, řekl o autě spoustu informací, které by mě ani nenapadlo zkoumat ;-) Večer mi to brácha hodí do garáže, tak jsem zvědav, čeho se dopátrám.
 9. Předpokládal jsem, že tenhle vehikl je tak rozšířenej, že se najde spousta lidí, kteří to už řešili O víkendu to prozkoumáme detailněji. S tou teplotou teda docela čumím, jezdil jsem už vším možným a vždycky byla na středu, v mrazech i kolonách ;-)
 10. Zdravím, bratr pořídil P306 1.6, rok 2000. Teplota se mu nedrží uprostřed, jako snad na každém normálním autě, ale kolísá mezi 70 - 90 stupni. Je to u 306ky normální, nebo je termostat KO? A dále, na klimakompresoru (nebo altíku, prostě do vlevo dole, neměl jsem čas to zkoumat) stojí olej. Odkud se tam může brát? Předchozí majitel, shodou okolností soused, tvrdil, že olej mu nikdy neunikal, ale všiml jsem si toho už v den přebírání auta. Díky moc.
×
×
 • Vytvořit...