Ahoj mám takový menší problém,koupil sem 307 před týdnem,normálně sem jezdil,dvakrát nebo třikrát se mi stalo ze to dlouho toclo,ale chytlo,otáčky se držely na 1000 volnobech,a při přidání plynu asi nad 2500 ot se rozla kontrolka a mezilo to výkon, tak sem dojel dóm a druhy den sem to už nenastaroval vůbec ,jen točí a nic,vyměnil sem drv ventil,vymenil palivový filtr( původní vypadal jak olejovej) a když tocim tak do listy nafta de pěkně tlakem ,jenže když povolim u vstriku a u prvního to da hodně a ostatní jen tečou při startování,zkoušel sem to aj jemne roztlacit a taky nic,jediný kdy to chytne asi tak na dvě sekundy je když striknu start sprej do sání,to chytne a hned to zhasne ,prosím o nějakou radu,