Přejít na obsah

tommy20

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 307
  • Rok výroby
    2003

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    uhercice
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

298 zobrazení profilu

tommy20's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. tommy20

    nestartuje 307 2.0 hdi 79 kw

    JoJo čerpadlo vrací,když to de az ke vstriku,ale problém vyřešen,byl to imobilizer vlastně imobilizer vypne naftu ve vstriku,a pak můžeš zkoušet ledas ,rada pro příště zkusit nastartovat ze všem a klicema nejpr,a jak sem na tom přišel,prvně me spadli klice a roz byl se obalpac už byl takové nacate,a jak sem to skládal dohromady tak me vypadl imobilizer,nenašel sem ho ale mám náhradní klice tak to nebudu řešit ale i tak diky
  2. tommy20

    nestartuje 307 2.0 hdi 79 kw

    Já vim jen sem myslel jestli někdo třeba neví,PAC auto musím nemá dostat do dílny a já stojím na dvorku doma
  3. Ahoj mám takový menší problém,koupil sem 307 před týdnem,normálně sem jezdil,dvakrát nebo třikrát se mi stalo ze to dlouho toclo,ale chytlo,otáčky se držely na 1000 volnobech,a při přidání plynu asi nad 2500 ot se rozla kontrolka a mezilo to výkon, tak sem dojel dóm a druhy den sem to už nenastaroval vůbec ,jen točí a nic,vyměnil sem drv ventil,vymenil palivový filtr( původní vypadal jak olejovej) a když tocim tak do listy nafta de pěkně tlakem ,jenže když povolim u vstriku a u prvního to da hodně a ostatní jen tečou při startování,zkoušel sem to aj jemne roztlacit a taky nic,jediný kdy to chytne asi tak na dvě sekundy je když striknu start sprej do sání,to chytne a hned to zhasne ,prosím o nějakou radu,
×
×
  • Vytvořit...