Přejít na obsah

franibald

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

Vše od uživatele franibald

  1. HC MAREK...díky tvé odpovědi jsem se na ty parkovačky dostal...jsem ti moc vděčný za radu a odpověď.
  2. Pročetl jsem snad všechny příspěvky ale nenarazil jsem nikde na můj problém.Nesvítí mi přední parkovačky.Chtěl jsem je vyměnit,ale jsou pod motorkem ovládání sklopení světel...Motorek jsem dokázal sundat..Nevíte jakým způsobem ty žárovky vyndat.Rád bych to co nejdříve vyřešil protože jdu na technickou a bez parkovaček bych asi neprošel :-) Ještě jednou díky za každou radu.
×
×
  • Vytvořit...