Přejít na obsah

olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 850
  • Registrace

Vše od uživatele olda

  1. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Takže jsem z toho pořád muflon,ale asi vyhrajou magnesia,jsou o palec širší a to bude znát.Ale jak koukám na ty fotky,tak by tomu autu prospělo snížení,další brouk v hlavě:D:D
    • 52
  2. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Tak konečně rychlá fotka na challengerech:papa
    • 52
  3. olda

    RC auta

    Co se stalo,že Ti to nejezdí?Jestli je první fotka aktuální,tak to vypadá na mechanickou závadu:myslimJaký máš podvozky?
    • 51
  4. olda

    RC auta

    Je to nerez 4 mm,nezabránil...
  5. olda

    RC auta

    A po jízdě,blbý stromy...
  6. olda

    RC auta

    Já ženu mám a docela mě v tom blbnutí podporuje,takže nemám problém.Tady je můj drobek:D
  7. Měl bych takovou otázku,asi před třema rokama jsem koupil na mojí starou 306 kombi kompletní stavitelný podvozek V maxx,teď má auto tchán a jeden přední tlumič vytekl.Poslal jsem dotaz na autokšeft.cz,kde jsem ho kupoval a tam mi odepsali,že jeden samotný tlumič stojí 2650,-Kč,což se mi zdá hodně,když komplet podvozek jsem našel za nějakých 6000,.Nevíte,kde by se dali samotné tlumiče sehnat za nějakou normální cenu?Nejlepší by bylo tam fláknout zpátky originály,ale ty zmizeli při prodeji garáže,takže jsme od tohoto řešení upustili.
  8. Šalda:to s Tebou na jednu stranu musím souhlasit,za odpoledne,co jsem doma pravidelně klikám každou půl hoďku,tak něco málo naběhlo.
  9. olda

    autorádio na 220V

    Já mám udělaný adaptér z travíčka od notebooku,na konec jsem udělal zásuvku na autozapalovač a poháním s ním autoledničku,ale trafíčko má 5 Ampér,to bude asi problém,ty uni trafíčka maj tak 400 mA,což je asi dost málo.
  10. Klikám jak můžu,ale psát sem každý klik,tak by pěkně naskákal počet příspěvků
  11. U obou po 50ti:papa
  12. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Tak teď mám docela dilema,který nechat,nafotím o víkendu,teď má auto manželka v práci a už se mi nebude chtít ho tahat večer z garáže.
  13. olda

    Kolik mate najeto?

    Dneska ráno na fichtlovi:
  14. olda

    Prosím o kliknutí..

    Taky klik
  15. olda

    Ransdorf zas bouračka

    A já,od čeho má tak křivou hubu,to se nedivím,když pořád bourá
  16. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Na zimu nechávám originál 16ky,takže jedna sada přebývá
  17. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Tak si nechám oboje a budu měnit podle nálady:DProblém je,když se mi budou hromadit kola v garáži,tak mě manželka zabije:DJinek nepoví někdo,jak jsou na tom ty tecnomagnesia s kvalitou?
  18. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Asi to ale vypadá,že vyhrajou tecnomagnesia,jelikož mám povolený rozměr 7,5x17,ale challengery jsou 6,5.Teď to zase budu muset přeházet:(Kolik bych mohl dostat za challengery?3 jsou trochu odrbané od obrubníků,ale není to žádný extrém,nejsou bouchlé,nehází.Mám je teď na autě a v pohodě.
  19. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Rozdíl nevím,jaký je,jen je vzadu vyraženo challenger 2,tak proto jsem to napsal.tak to vypadá,že challengery pošlu do světa,ale ještě by mě zajímala ta kvalita těch tecnomagnesio,jestli nemáte někdo zkušenosti,aby to nebylo nějaký bláto.
  20. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    Obojí jsou 17ky:super
  21. olda

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    A chalengery...
  22. Mám jedno dilema,jestli na 308 sw nahodit kola tecnomagnesio,nebo nechat chalenger 2.Osobně se mi víc líbí tecnomagnesia,nevíte někdo,jak jsou na tom s kvalitou?Co se líbí víc vám,pro ilustraci jsem to nafotil,tak povídejte své názory:D [upravil dne 24.4.2010 olda]
  23. olda

    Tak co, kto bude clen cislo 20 000 ?

    A nebo to bude někdo,kdo se zaregistruje,prdne sem jeden inzerát a už se tu víc neobjeví
  24. olda

    207 by Sobol- prodáno

    Tak to jsou hustý trubky,vždycky když s nima táta troubil,tak jsem je slyšel 5 km daleko:mrk
  25. olda

    Vzduchování do akvárka

    Elton.díky za odkaz,ale bohužel jsem to tam nenašel.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...