Přejít na obsah

lsvw

Uživatel
  • Počet příspěvků

    9
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 5008

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Prostějov
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

564 zobrazení profilu

lsvw's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. lsvw

    2.0 103kw benzín

    Prosím jaké označení svíček patří do tohoto motoru. Originál jsou tedy Champion ale jaké?
    • 20
  2. Prosím jaké jsou originální svíčky pro tento motor? Prosím o výrobce i označení. Děkuji
  3. lsvw

    2.0 103kw benzín

    Ten karbon se mi nezdá dělalo by to pořád. Jak to řeší autorizák?
    • 20
  4. lsvw

    2.0 103kw benzín

    U žádného jiného výrobce motorů jsem se s tímto nesetkal co to může být?A jen v zimě?
    • 20
  5. lsvw

    zvláštní zvuk 307CC

    Mechanika jsem oslovil, není to měnič, ale opravář a taky měl typ převodovka. Rozdělal ji a zkontroloval ložiska a nenašel nic co by naznačovalo závadu. Stálo to 8500,- protože jsem nechal aspoň vyměnit spojku a olej v převodovce, ale zvuk je tam pořád.
  6. lsvw

    2.0 103kw benzín

    Před výměnou jsem si toho nevšiml, protože ještě nebylo moje. Bazar vyměnil svíčky(místo slevy), až po mojí projížďce a kontrole, ale když bylo venku nad 15°C tak se to neprojevovalo. Co tam ale dali nevím. Nevíte někdo přesné označení svíček co tam patří?
    • 20
  7. Nemůžu přijít co by mohlo způsobovat šustivý zvuk od motoru-převodovky asi? Dělá to jen v tahu při zařazené rychlosti a mění se to s rychlostí po vyřazení je klid. Nevíte někdo?
  8. lsvw

    2.0 103kw benzín

    Mě to po proturování přestane a jede normálně, takže lišta asi ne. Karbon v motoru? Svíčky jsou vyměněný, ale co tam dali nevím.
    • 20
  9. Setkal se někdo z vás se závadou, kdy po startu motor naskočí a cca 30sek se začne třepat jako by jel na 3válce?
    • 20
×
×
  • Vytvořit...