Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    "Pětkový" pidisraz v Čeče...

    Dundee, mi ti prijedem poprat a jestli nas pustis kouknout se na vas poklad:) a spojim to s kondicni jizdou mile polovicky, ale prijeli bychom proti pravidlum............................fackem:D EDIT > vlastne proti pravidlum ne mame taky petkovou radu Skoda Favorit 135L muzu dolozit:aut [upravil dne 22/7/07 buml]
    • 66
  2. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    Z ji tam loupnu, protoze je to auto koupeny pro ni, ja ho mam jen na raseni pri jizdach pro pivo:D
    • 61
  3. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    Tak moje draha polovicka, se rozhodla, dle me z ciste ekonomickeho duvodu:D, ze se to s tim fofrklackem proste nauci, tak uvidime jak to pujde dal, bude dostavat lekce kazdej den a na konci prazdnin vyhodnotime situaci;)
    • 61
  4. buml

    kde to najst???

    prosim nezdvojuj tu otazky, vzdy dej svuj dotaz pouze do jedne sekce, nejlepe do te, kam se to hodi lejlepe:D Dikes
  5. buml

    Bouřka 2 (slovy dvě)

    ale z tohodle by teda kapnout mohlo
    • 52
  6. buml

    Bouřka 2 (slovy dvě)

    ted se neco zene od Sumavy (sou tam srazky az 30mm) a jde to na SV, ale asi to projde jen pod Prahou a nas na severu zase nic nezbude:(
    • 52
  7. buml

    Bouřka 2 (slovy dvě)

    myslis v penzence, ten mam porad:D
    • 52
  8. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    jdu zjistit kolik MB190 meri na dylku:D tak tonemuzu najit, ale pres 4,2m ma urcite, to je spatne:( [upravil dne 20/7/07 buml]
    • 61
  9. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    2 oddie > ja sem to bral jako mustr co taky dokaze automat vydrzet;) [upravil dne 20/7/07 buml]
    • 61
  10. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    ono jde doopravdy hlavne o to jaky ma ta prevodovka servis, pokud je nekdo prase na olej tak je v hajzlu coby dup, ale klidne muze vydrzet bez problemu pul milose znamej ma stodvacetctyrku, ktera jezdila tago v D a ted jesdi jiz 7 let tady, am nalitano 800k a automat je jako novej:super [upravil dne 20/7/07 buml]
    • 61
  11. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    no dzban uz mozna nebude, ale to sem ji samo navrhnul, akorat by tam musela dojet jelikoz ja tam jezdim rovnou z prace;)
    • 61
  12. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    tak to ji muzu nechat favo, sice nema servo a samotnou ji zatim rozhodne nepustim!:bojim
    • 61
  13. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    deuji za vycerpavajici odpoved, vim ze automat je haklivej na olej a udrzbu vubec, ale je to tak jak sem psal potrebuju hold aby moje mila polovicka konecne zacala jezdit a obavam se ze s manualem to proste nak nejde. samo servisni penize pocitam zvlast. o corse mi rikal i bracha a jeste mi nabizel, ze znamy tahaj jen francouze, tak by zkusil neco pres ne. tak uvidime nebudu tlacit na pilu, treba ji ten manual natlucu do hlavy:D:D:D
    • 61
  14. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    no pak ji necham facko a ten zbytek porostu na hlave co mam mi sbela a vzapeti vypada, ja potrebuju aby mohla jezdti bez asistence a v levnym priblizovadlu, ktery zvladne za pet let tak maximalne 10-15k km
    • 61
  15. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    jo to vim, mam ti poslat fotky naseho facka:D Myslim ze Petr muze poreferovat;) [upravil dne 20/7/07 buml]
    • 61
  16. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    Tak tohle me problem nastesti nedela, ja v automatu brzim vetsinou levou, nak se mi to vzdy presteluje samo
    • 61
  17. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    Medo, dik, ale neco na co jsou ND za lidovy ceny, ta 106 mi vrta hlavou:myslim:myslim:myslim
    • 61
  18. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    Řekl bych, že je chvíli dotažená a ještě u nás nepřihlášená (plus necelých 6k K4) no jen aby v tom nebyl nakej hacek, prihlaseni sem prosel se svoji lodi, bylo to v poho za tejden a cca 5t
    • 61
  19. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    jen mi vrta hlavou proc je na F znackach
    • 61
  20. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    kazdej cm na dylce dolu je dobrej:D ano 106 ideal, ale price uz je horsi, do tech dvaceti se mi to moc libi;)
    • 61
  21. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    2 Mefisto86 > no tak me je malej muj break:D, ale tohle ma bejt proste druhy auto do rodiny, abymanzelak mohla na nakup, dojela si do prace a podobne. Koupili sme favo, ale razeni je proste problem, ne H jako takovy, ale sundani ruky z volantu
    • 61
  22. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    jj, 405 je uz prerostla:D
    • 61
  23. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    jo a prodam facko totalni srot za 5k:D
    • 61
  24. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    jo Dundee fiata fakt nee:bojim:bojim:bojim
    • 61
  25. buml

    Maly auto 5D s automatem?

    ta 106 vypada pekne, Pe.Tr nasel nakou 309 myslim ze to bylo toto toto
    • 61
×
×
  • Vytvořit...