Dundee, mi ti prijedem poprat a jestli nas pustis kouknout se na vas poklad:) a spojim to s kondicni jizdou mile polovicky, ale prijeli bychom proti pravidlum............................fackem:D
EDIT > vlastne proti pravidlum ne mame taky petkovou radu Skoda Favorit 135L muzu dolozit:aut
[upravil dne 22/7/07 buml]
Tak moje draha polovicka, se rozhodla, dle me z ciste ekonomickeho duvodu:D, ze se to s tim fofrklackem proste nauci, tak uvidime jak to pujde dal, bude dostavat lekce kazdej den a na konci prazdnin vyhodnotime situaci;)
ono jde doopravdy hlavne o to jaky ma ta prevodovka servis, pokud je nekdo prase na olej tak je v hajzlu coby dup, ale klidne muze vydrzet bez problemu pul milose
znamej ma stodvacetctyrku, ktera jezdila tago v D a ted jesdi jiz 7 let tady, am nalitano 800k a automat je jako novej:super
[upravil dne 20/7/07 buml]
deuji za vycerpavajici odpoved, vim ze automat je haklivej na olej a udrzbu vubec, ale je to tak jak sem psal potrebuju hold aby moje mila polovicka konecne zacala jezdit a obavam se ze s manualem to proste nak nejde. samo servisni penize pocitam zvlast. o corse mi rikal i bracha a jeste mi nabizel, ze znamy tahaj jen francouze, tak by zkusil neco pres ne. tak uvidime nebudu tlacit na pilu, treba ji ten manual natlucu do hlavy:D:D:D
no pak ji necham facko a ten zbytek porostu na hlave co mam mi sbela a vzapeti vypada, ja potrebuju aby mohla jezdti bez asistence a v levnym priblizovadlu, ktery zvladne za pet let tak maximalne 10-15k km
Řekl bych, že je chvíli dotažená a ještě u nás nepřihlášená (plus necelých 6k K4)
no jen aby v tom nebyl nakej hacek, prihlaseni sem prosel se svoji lodi, bylo to v poho za tejden a cca 5t
2 Mefisto86 > no tak me je malej muj break:D, ale tohle ma bejt proste druhy auto do rodiny, abymanzelak mohla na nakup, dojela si do prace a podobne. Koupili sme favo, ale razeni je proste problem, ne H jako takovy, ale sundani ruky z volantu