Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. tak jeste jednou firma koupi nove auto a odepise (necha si vratit) DPH po nejake dobe uzivani auto proda, z celkove prodejni ceny musi statu vratit DPH a ted jsou dve moznosti 1) auto kupuje platce DPH > kupujici odepise (necha si vratit) DPH 2) auto kupuje neplatce DPH > nic se nedeje, proste zaplati za auto i s DPH stejne jako kdyby koupil rohlik, vim ze je to trosku krute prirovnani, ale takhle to dle zakona o DPH funguje [upravil dne 23/11/07 buml]
    • 22
  2. Příjdou Maďar, černoch z Ugandy a Slovák pro své syny do porodnice v Třebíči. Doktor je rozpačitě uvítá slovy: Pánové, vaše děti jsou zdravé, ale vaše manželky rodily zároveň a tak se nám ti chlapečkové pomíchali. Pak jim přivezl dvě bílé a jedno černé dítě se slovy, "však vy si je už nějak poznáte". V tom Slovák rychle uchopí černouška a prchá pryč. V duchu si brblá: Ja to jebem, Maďara riskovat nebudem!
  3. ono asi dost zalezi na verzi sw ktery je nahran v bsi
    • 57
  4. buml

    co se strankama PC

    kdyz sme tu v reseni stranek fora, tak prave kvetu nad hledanim proc neni vzdy na strane napr. 10 vyhledanejch odpovedi, ale na prvni treba 4 na druhy 8 a na treti 5, to aby se v tom pak prase vyznalo, neslo by cely hledani nejak usmernit do jednotnyho formatu a hlavne mu vysvetlit, ze hledani je od slova hledat, protoze pritel google toho pri stejnem hesle najde na pc/forum vic nez nase slavne hledani:grr
  5. Ahoj, potrebuju poradit, firma bude odprodavat Peueota a zajimalo by mne kdo v tomto pripade doplaci DPH jestli prodavajici tedy firma nebo kupujuci tedy asi ja. Pripadne kolik to je % je to koupeno v roce 2002 a to bylo DPH tusim 22%. diky DPH musi zaplatit prodavajici, jelikoz je na jeho vstupu a on je jeho platcem co se tyce odstraneni prepazky, tak bych to nedelal, protoze v ORV je jasne napsano N1, coz znaci male nakladni vozidlo a z toho plyne prave povinnost te prepazky
    • 22
  6. buml

    Zajímavost na .eu

    tohle je snad lepe nekomentovat, protoze jinak............:o:o:grr:grr:grr
    • 16
  7. fakt si nepletes menu:o:o:o
    • 60
  8. tak ja mam zkusenost jen vybornou, jak PPL tak DPD se staci dohodnout s ridicem telefonicky v kolik a kde (pokud je to v jeho rajonu) a nebo si pro gumy prijet na depo jako to delam ja. fronty tam fakt necekej:D a co se tyce stari gum, tak maji DOT a z toho se da stari vycist jestli se nepletu a abych dal za gumu o peto navic tak to sorry, pokud je sikovnej gumar, tak si jeste da reklamu, ze prodava za internetove ceny, urcite si to muze zaridit, kdyz ja jakzto maloodberatel mam na netu na gumy jeste 7% a gumar kterej by me odmit tak by me uz v zivote nevidel a spostu znamejch taky ne EDIT > gumy ze supermarketu samozrejme komentovat nebudu;) [upravil dne 22/11/07 buml]
    • 60
  9. ja sem jeste vcera matne premejslel a zjistil sem, ze se mi auta slejvaj, protoze 406 nepipa a nepipala a predtim fabie pipala.
    • 57
  10. buml

    citroeni ekvivalent servis boxu ???

    super, dekuji:super
  11. Nevite nekdo, kde najdu online katalog (servisbox) od citroenu, tusim ze existuje, ale pritel google mlci:(
  12. ja se bohuzel ted do elektronicky prirucky nedostanu jelikoz jim nak nefunguje, tak vydrz do zejtra a Pe.Tr nebo ja se na to podivame az to bude fungovat;)
    • 57
  13. a zkousela si projet nastaveni co umoznujou vsechno pres display co to mas za rok vyroby? [upravil dne 22/11/07 buml]
    • 57
  14. to asi ne, pac za to chtej 15tacu navic:(
    • 57
  15. Medo, to je ASR, Peugeot to dela snad jen dohromady, ale nejsem si jist EDIT > koukam do ceniku a samotny ASR nevidim, takze mas vramci PSA pravdu [upravil dne 22/11/07 buml]
    • 57
  16. ma pristrojovce po zapnuti klicku by byl oranzovej trojuhelnik s autem ve smyku
    • 57
  17. pise ze hlaska jde ale nepipa
    • 57
  18. buml

    Remenica 406HDI new model

    zkus se podivat pri volnobehu jestli ti necuka remen, me tohle udelalo lozisko v altiku (muze bejt samo i na klime). zrusilo remenici po 10t:(
    • 10
  19. buml

    co se strankama PC

    Sou dva lidi skupina??? no zacinajici skupina, spise skupinka:D, ale snad se jeste nekdo prida;)
  20. ok beru Vas oba do poradniku, ja vedel ze kvalitu a original Peugeot dokaze nekdo ocenit, kola bych z auta sundal hned pred salonem, pokud by mi je nepreklopili oni;)
    • 51
  21. pripominam bod 7 pravidel: 7. Pokud svůj problém vyřešíte, napište do příspěvku, jakým způsobem jste jej vyřešili, pomůžete tím ostatním se stejným problémem.
    • 14
  22. buml

    co se strankama PC

    to tento problem nikoho netrapi a neprida se ke me:(
  23. se nemas za co omlouvat;), ja sem to tam nikde nenapsal
    • 51
  24. Tak s tema vybavama nevim, ale co mam pred sebou cenik 307 Break tak zaklad je XR pak stred X-Line a nejlepsi Oxygo, nic jinyho tam neni jenom moznost 17' za priplatek, ale jen pro 110koniku. Co se profilu tyce, tak v Praze pri mi praci dost problem je, protoze clovek furt najizdi na naky vobrubniky, prejizdi delici prahy u tramvajovejch pasu atd. a v tehlech chvilich zaplat satan za kazdy milimetr vysky gumy navic [upravil dne 21/11/07 buml]
    • 51
  25. tak to sorry, ale to je dle me skoro vysmech (cca12.5czk), ad, gumy netusim co ted dava Peugeot na auta v prvovyrobe.?. EDIT > jo a kdyz si psal bez toho CAPS LOCKu, tak se to cetlo ohodne lip:super [upravil dne 21/11/07 buml]
    • 51
×
×
  • Vytvořit...