tak sem se dnes konecne dokopal a podival se zase ty mrse na zoubek, takze motorek ovladajici klapku vypada OK, ale povely ktere do nej lezou jsou dle me dosti zmatene. Vsechny cidla, krom cidle teplovy vyparniku (dlouha tycka) jsou zapojeny do ovlaciho panelu, stejne jako vsechny tri motorky klapek. Bohuzel svazek kabelu do ktereho zbytek z ovaldaciho panelu vede je natolik silny, ze je nad sily jednoho cloveka najit kam vedou, ale predpokladam ze do BSI, kterou jsem z auta demontoval a pod dvema bilejma samolepkama na me cekalo prekvapeni, nekdo se v ni jiz hrabal
no a protoze vrchni kryt nebylo mozno sundat tak sem ho rozlamal, integrac ocisti bencinem a zde je
ted jde o to jak zjistit, zda je doopravdy v pr... a kde kdyztak sehnat novej, jestli by treba GM Electronic neco podobneho melo a hlavne pod jakym oznacenim.
Jeste to SMD vlevo muze bejt v kopru:( a ted babo rad, 10litru se mi za BSI rozhodne davat nechce:bojim