Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. tak sem se dnes konecne dokopal a podival se zase ty mrse na zoubek, takze motorek ovladajici klapku vypada OK, ale povely ktere do nej lezou jsou dle me dosti zmatene. Vsechny cidla, krom cidle teplovy vyparniku (dlouha tycka) jsou zapojeny do ovlaciho panelu, stejne jako vsechny tri motorky klapek. Bohuzel svazek kabelu do ktereho zbytek z ovaldaciho panelu vede je natolik silny, ze je nad sily jednoho cloveka najit kam vedou, ale predpokladam ze do BSI, kterou jsem z auta demontoval a pod dvema bilejma samolepkama na me cekalo prekvapeni, nekdo se v ni jiz hrabal no a protoze vrchni kryt nebylo mozno sundat tak sem ho rozlamal, integrac ocisti bencinem a zde je ted jde o to jak zjistit, zda je doopravdy v pr... a kde kdyztak sehnat novej, jestli by treba GM Electronic neco podobneho melo a hlavne pod jakym oznacenim. Jeste to SMD vlevo muze bejt v kopru:( a ted babo rad, 10litru se mi za BSI rozhodne davat nechce:bojim
    • 90
  2. buml

    Zatracený katalizátor

    ja pozoroval rozdil jen nepatrne, ale pokud ho jen vybouchas, tak to bude vic dunivy
    • 15
  3. buml

    Zatracený katalizátor

    No nevim kat sem mel na fabce sdi vykuchanej tri roky (predtim na felde MPi), na emisich sem byl povine kazdej rok ofigo a nikdy mi nikdo nic nevytknul.
    • 15
  4. buml

    aky senzor to je?

    jelikoz je to fotosenzor, tak bych tipnul ze meri intenzitu svetla (i se tak v prekladu jmenuje senzor oslneni). Nevim presne jak tento udaj vyhodnocuje, ale rek bych ze dle intenzity svetla prehodnocuje udaje teplotnich cidel. Maj to vsechny digiklimy.
    • 41
  5. no jestli bude takhle prset tak by mohla bejt sranda.
  6. super dikes, mam v rukavu jeste trumf v podobe brachy na Jarove, kterej tvrdi ze je maj na skladu, ale vcera sem tam byl a skladnici tvrdej ze nic takovyho tam nemaj, tak uvidim jestli neco vysasi, kdyz tak s odpoledne ozvu
  7. buml

    Veliký probém s varovnými světly

    v prvni rade bych se kouknul na tlacitko ctyrbliku, jestli neni neco v riti tam, zkusit ho odpojit jestli to bude delat [upravil dne 12/7/07 buml]
  8. buml

    Starší versus nové modely

    ja si nemoh snad ctyri roky zvyknout na ctyrokoho medveda, a dnes:) ale fobie II je fakt humus jeste k tomu skopirovanej:bojim
    • 25
  9. buml

    aky senzor to je?

    2 plaky > nemyslels tohle ?
    • 41
  10. super dik, sms poslu, jen pro priblizeni, je to samice ctyrhran tak asi 2.5x2.5mm s pojistkou do konektoru. ja ho potrebuji sem do toho konektoru dole, ale to ty asi vis;)
  11. je to lehce:xvul, ale prosim vsechny zitra se zucastnivsi, zdali nekdo nema doma piny do konektoru na pristrojovku (ci ovladani klima apod.) 406 restyle (ale treba i VW konc. ma stejny), potrebuji nutne dva kousky a nikde je nemuzu sehnat:( oni totiz prodaji v P cidlo primo s draty, ale piny jaksi chyby a nejsou oficielni nahradni dil. Dekuji i za snahu:super
  12. vsak ty tomu se tomu centru jednou nevyhnes:D a Dundee, ted sou prazdniny a Praha je relativne prujezdna, tak bys to moh zkusit;) ja ti kdyztak zajemce o prepravu z centra hodim na ty Miladu:aut [upravil dne 11/7/07 buml]
  13. buml

    aky senzor to je?

    pro predstavu jak vypada destovej a svetelnej sensor, pravda fotka neni nejkvalitnejsi, nak svitilo slunicko, ale slibuji, ze prefotim;)
    • 41
  14. buml

    aky senzor to je?

    pres relatko v poho, akorat si musis vybrat co vemes jako ridici povel pro sepnuti rele.
    • 41
  15. buml

    aky senzor to je?

    nevidim sice v mobilu tu fotku dobre, ale tohle je stary snimac, takze v tebe prichazi v uvahu relatko. na hlavni strance pc by měl byt podrobny navod.
    • 41
  16. buml

    pneu na netu

    tak ja nakupuji jen na dobrepneu.cz jiz zakoupeno 6 sad a super:aut
    • 10
  17. buml

    Klima P 406 POMOC

    alespon prvni naznak super, akorat se v tom neorientuju, je to strasne maly:( pro ty kdo by meli problemy s otevrenim zde primo obrazek [upravil dne 10/7/07 buml]
  18. buml

    pneu na netu

    no jen jestli to neni spam:myslim
    • 10
  19. buml

    znak lva

    vazeni, ctete thread od zacatku do konce tu cenu sem sem daval snad uz trikrat:grr
  20. buml

    Klima P 406 POMOC

    uz ho shanim nakej ten patek a nejen ja, ale bezuspesne, bohuzel:(
  21. buml

    Akce při natankování

    no tenkrat nevim co tam bylo, byla v pravy zatacce jeste pred mostem, ale mam takovej pocit ze ji zbourali, nevim kecal bych:bojim
    • 34
  22. buml

    Akce při natankování

    Tak to se mi nastesti stalo jen jednou, je to delsi dobu zpet, ale nesedelo mi to o 10 litru, coz bylo na auto, ktery sem jezdil jen ja na dalkach a tankoval ho kazdy druhy den do plny dost. Byla to naka benzinka na zacatku Hranic smerem na OV.
    • 34
  23. buml

    Akce při natankování

    2 P607Olda > jakozto osoba samostatne vydelecne cinna si to platim sam, ale snazim se propalenou naftu protavit zpet na ty hezky barevny papirky pokud mozno v mnozstvi daleko vetsim nez pri calovani toho paliva:D 2 Pe.Tr > bonzaku:D [upravil dne 9/7/07 buml]
    • 34
  24. buml

    Akce při natankování

    jo tak zere:grr clovek aby se furt hlidal. HDi totiz neni diesel ale prevlecenej benzin, musis si hlidat jak slapes na pedal na to sem nebyl zvyklej a vzdy sem mival nejlepsi spotrebu, ale ted:bojim
    • 34
  25. buml

    Akce při natankování

    taknkuju temer vyhradne VP Diesel, zkusil sem vsechny mozny renomovany pumpy mimo Benziny, tam me nedostanou ani parem volu a nejlepsi naftu meli vzdy u AGIP na Rozvadove smerem do Nemecka, jinak Shell jasne vede, a pri mem tankovani 100 a vice litru tejdne je to i na bodech znat:)
    • 34
×
×
  • Vytvořit...