Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    extra světla pro denní svícení

    pro ty kdo by mel zajem o podrobnejsi fotodokumenteci na 406 Restyl budistento link
    • 75
  2. vcera to videl Pe.Tr a rikal ze to sviti super, ty svetla jsou konstruovany na to aby si byl viden nikoli aby si videl ty sam, a sviti pouze ony. pokud v mem pripade senzor zapne tlumeny svetla (standartne predek i zadek) relatko denni vypne. Takze pokud jedes ve dne sviti pouze svetla pro denni sviceni. tim je dana i vetsi rozpoznatelnost brzdovych svetel vzadu, jelikoz ti to tam nerusi obrysova svetla. A uspora wattaze je cca 150W
    • 53
  3. jj mrizku sem vyndal a oriznul podle zeber, vzdalenost od vetraku je dostatecna a kabely jsou prichyceny plastovejma paskama k diram ktery sem vyvrtal do takovejch zebirek co tam jsou EDIT > dobre je to videt na fotce propojeni svetel, je tam jak odstup tak prichyceni kabelu [upravil dne 20/9/07 buml]
    • 53
  4. projistotu jeste zkopiruju postup z pokecu: Prvni byla demontaz masky chladice (tri cudly nahore a pak na narazniku sroubovakem zamacknout dve zapadky ke kterym se dostanes po oddaleni masky od auta. Vyndani spodni mrizky (to byl porod:roll ) nahore i dole je rada plastovejch zapadek, spodni rada jde dobre zespoda sroubovakem, ta vrchni se strasne blbe nahmatava a hlavne ty dva krajni uff. Namereni trmenu svetel - je tam v narazniku krasne jak na to delana plastova vyztuha, takze do ni dve diry po jedny na kazdy strane. Natahani elektriky je podle navodu hracka, akorat sem musel jeste pridat svuj kabel na zem (byl nakej kratkej) kabely sem zleva doprava pridelal ke vzperam ktery jsou na vyztuze (dira 4mm) na plastovy pasky. spodni mrizku sem oriznul o vrchni vingly tak jak vychazelo mrizovani prisrouboval samotne svetlomety, nastavil tak nak do roviny, zandal a zacvakal spodni mrizku a nakonec relatko (je i s pojistkou) 1x stale + 1x spinane + zapalovani II. poloha (nameril jsem v pojistkove skrini motoru) 1x spinane + potkavacky demontaz praveho svetla ve svazku kabelu nalezeni tusim sedeho kabelu no a pak uz jen kompletace a zadeklovani:D
    • 53
  5. a ted uz jen vysledek senzor ma dostatek svetla: a senzoru sme svetlo ubrali hadrem:D
    • 53
  6. relatko s pojistkou nakonec stale + z baterky
    • 53
  7. spinane + potkavaci svetla, brano z leveho a je to ten sedy na kraji
    • 53
  8. spinane + spinaci skrinka II poloha
    • 53
  9. propojeni svetel: [upravil dne 20/9/07 buml]
    • 53
  10. ted leve svetlo:
    • 53
  11. Tak plnim slib a zde je fotodokumentace (mrizku jse znova nesundava ten porod mi stacil jednou:( ) a zacneme u praveho svetla
    • 53
  12. buml

    extra světla pro denní svícení

    no to umisteni od okraje mi moc nevychazi, tohle neni foceny presne kolmo a naraznik pred kolem je takovej vypicenej do boku a tam je to asi 420mm, ale vsechno je to od oka. A ohledne PCR nemam strach, neznam hlidku, ktera by u sebe mela kalibrovane meridlo vzdalenosti:D
    • 75
  13. buml

    nemám slov

    tak to ja se winuprosty 1x Slackware (server, router, firewall) 4x Debian Etch 2x Debian Lenny 1x co se mi zrovna zachce na podivani co se deje v tuxim svete:D
    • 28
  14. buml

    nemám slov

    to se neboj ja ho rozhodne nepodcenuju (pouzivam tucnaka uz nekolik let), akorat na tom stablu si nejsem jistej co tu vsechno mam a co ne, sem proste instaluju jen to nejnutnejsi P.S. oni by se widlaci divili co se deje s jejich widlema kdyz kliknou mysi:D:D:D
    • 28
  15. buml

    nemám slov

    jeeeeeeeeeeeeee me to pres odkaz prehraje mplayer:potlesk tak tu p.. nebo toho c.... co sedi za volantem bych s chuti vodstrelil, doopravdy nemam slov, jak zni nadpis
    • 28
  16. buml

    nemám slov

    tak ze bych jen nanainstalil:o Ted sem cumim z Debian Etch, tak ja se na to pak este mrknu z Lenny coz je Debiani testing a tam si hraju s kravinkama:D
    • 28
  17. buml

    Co se děje s Netopýrkou?

    teda jak obe na tech fotkach vypadaji upracovane:D, takou praci bych radeji nechtel;)
    • 52
  18. buml

    nemám slov

    no myslim že díky tobě nekrachne:D:D:D no on asi diky me ne (ona a ho sejme EU:D ), ale ja bych mu musel za domacnost jen za os zaplatit asi 20k a to bez podpory, s podporou by to vyslo na 64k tak to fakt sorry ale ne zaplat satan za GNU/GPL [upravil dne 19/9/07 buml]
    • 28
  19. buml

    nemám slov

    2 Pe.Tr > to vis ja radsi nektery pic@viny ozelim nez bych platil prachy za nic tomu malymu brejlatymu zmrdovi [upravil dne 19/9/07 buml]
    • 28
  20. 2 Ferry > ja se to bral jen jako reakci na klasicky cyklovace, ze s timhle sem byl spokojenej. Destovej senzor uz neberu jako cyklovac. 2 Radek > mel sem Feldu necely 4 roky afungoval mi presne jak sem potreboval, tak nevim. Vono to bylo dle vybavy LX nemeli a nebo snad natvrdo a GLX meli tenhle pametovej
    • 25
  21. buml

    nemám slov

    hm a co tam je? pro nas co se neradi vazem jeste nepustili novej Flashplayer:(
    • 28
  22. tak jestli bych si mel vynrat cyklovac, tak zadna Octava nebo co podobneho Skoda Felicia GLXi a jeji pametovy cyklovac, cvaknu jednou a vypnu, potom az bude potreba zapnu a jiz necham bejt a cyklovac funguje presne v intervalu kdy se ho znovu spustil. Lepci sem este nevidel:potlesk:potlesk:potlesk jo vono se rika skodovka, ale neco taky umeli vychytat;)
    • 25
  23. buml

    extra světla pro denní svícení

    tak mi to nedalo a sebehnul sem dolu, omluvte prosim kvalitu fotek hold fotomobil ktery nema svetlo stoji za vyliz prd@l a jeste sem to musel drzet v jedny ruce:grr 1. foto krajni cinna plocha x bok auta je to zesikma tak to zkresluje (tady je to dost nahrane, ale snad OK) 2. foto stredy cinnych sviticich ploch 3. foto vyska
    • 75
  24. buml

    extra světla pro denní svícení

    minimalni vzdalenost stredu cinne svitici plochy je 600mm coz mam dost velkou rezervu, vzdalenost od okaraje jeste premerim:myslim
    • 75
  25. buml

    extra světla pro denní svícení

    njn tady si nekdo proste musi rejpnout, ale nam to nejenom sviti, ale i se to samo prepina, heec:aut:aut:aut
    • 75
×
×
  • Vytvořit...