projistotu jeste zkopiruju postup z pokecu:
Prvni byla demontaz masky chladice (tri cudly nahore a pak na narazniku sroubovakem zamacknout dve zapadky ke kterym se dostanes po oddaleni masky od auta.
Vyndani spodni mrizky (to byl porod:roll ) nahore i dole je rada plastovejch zapadek, spodni rada jde dobre zespoda sroubovakem, ta vrchni se strasne blbe nahmatava a hlavne ty dva krajni uff.
Namereni trmenu svetel - je tam v narazniku krasne jak na to delana plastova vyztuha, takze do ni dve diry po jedny na kazdy strane.
Natahani elektriky je podle navodu hracka, akorat sem musel jeste pridat svuj kabel na zem (byl nakej kratkej)
kabely sem zleva doprava pridelal ke vzperam ktery jsou na vyztuze (dira 4mm) na plastovy pasky.
spodni mrizku sem oriznul o vrchni vingly tak jak vychazelo mrizovani
prisrouboval samotne svetlomety, nastavil tak nak do roviny, zandal a zacvakal spodni mrizku a nakonec relatko (je i s pojistkou)
1x stale +
1x spinane + zapalovani II. poloha (nameril jsem v pojistkove skrini motoru)
1x spinane + potkavacky demontaz praveho svetla ve svazku kabelu nalezeni tusim sedeho kabelu
no a pak uz jen kompletace a zadeklovani:D