Přejít na obsah

buml

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 486
  • Registrace

Vše od uživatele buml

  1. buml

    Pár dotazů 2,0HDi 80Kw

    to co pises bohuzel plati pouze pro slabsi 90tikonovou verzi:(
    • 52
  2. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    dikes za podporu:super
    • 39
  3. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    jasne, vzdyt pisu, ze jelikoz je barak palena cihla tak i material na pristavbu bude cihla;) a co se topeni tyce tak dole topny kabely pod dlazbou + krbova vlozka v obejvaku a nahore topny folie pod plovouci podlahou (topeni od Fenixgroup a vlozka Jotul) 2 jozefsv > dik za odkaz urcite prostuduju:super
    • 39
  4. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    no ja mam vyber dost zuzenej, barak je palena cihla a k nemu budu pristavovat 3a pul metru takze zase cihla je jasnym resenim. Pokud bych resil novostavbu, tak by to nebylo suchu cestou, ale Be-tong, moc se mi ten system libi a prave se zatepluje zevnitr;) [upravil dne 24/12/07 buml]
    • 39
  5. buml

    Pár dotazů 2,0HDi 80Kw

    Ale i tak je to asi 17 t. + prace. Ale nevim, pro hazarder, ty setrvaky vydrzej dost si myslim. U me se menilo jen lozisko a taky chodi i kdyz uz to neni ono... (nedrzi poradne v pritlacaku) tak mozna uz sou ceny trochu niz. Videl sem jich nekolik rozpadlejch;)
    • 52
  6. buml

    Pár dotazů 2,0HDi 80Kw

    Za co tolik penez? no za spojku, protoze jen hazarder to meni bez setrvaku;)
    • 52
  7. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    ??? asi sem o stedrem dnu trochu natvrdlej:myslim No pokud to nebudeš lepit tím jejich tmelem (pouze pro broušené cihly), tak máš ve zdech spustu vody a pokud na to hned připlácneš polyš, tak je o malér postaráno.. jo tak sem to pochopil dobre, asi bude malta, ale zatepleni nebude hned a hlavne jak sem psal vyse bude to delsno Orsilem
    • 39
  8. buml

    Pár dotazů 2,0HDi 80Kw

    ad I uz mas vyresene ad II spojka je jasna a pocitej s cenou nekde kolem 30tisic, mozna i vic, takze bych to hlava nehlava tlacil na reklamaci ad III jak daleko si s tim jel, omno se to hrozne dlouho ohrejva ad IV rozvody se maj delat po 120t u novejsich po 160t
    • 52
  9. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    ??? asi sem o stedrem dnu trochu natvrdlej:myslim
    • 39
  10. Rychlost v obci muze byt dopravni znackou zvysena, trebas na jizni spojce 23-05 ja povolena dokonce rychlost 100, ale ta uz se netyka kamionu, ktere maji dame zakonem omezeni v jinem paragrafu
    • 27
  11. buml

    PF 2008

    takze i ja se pridam s pranim krasnych a klidnych svatku vanocnich, veceri bez ujmy a kazdemu i nakej ten tvrdej darek pod stromeckem;)
    • 38
  12. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    zatepleni bude urcite, puvodne sem pocital s 80tkou Orsilem, ale kdyz vidim jak de elektrika nahoru, tak to bude min 100vka budu se rozhodovat mezi Porothermem a Suprthermem oboji tedy na radu v systemu P+D
    • 39
  13. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    2 Hadra > dekuji, tohle je super vycerpavajici info:super 2 Pe.Tr > tobe to muze bejt jedno, ty nas stejne vyhanis do maringotky:( co se tyka pevnosti tu az tak moc neresim, jedna se o pristavbu ke stavajicimu baraku (puvodni stavba tl. 45 cihla palena pristavba tl.40) a nad vencem bude zed jen tusim 120 vysoka (podkrovy) a strop drevo a na nem kari s netonovym poterem
    • 39
  14. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    dekuji za radu ja radsi cerveny;)
    • 39
  15. buml

    Vyber cihel (nikoli pod auto)

    a vcem sou P+D lepsi, ja nekde cet ze zerou vic malty:myslim
    • 39
  16. ale kteryho?
    • 17
  17. tak sme si k vanocum nadelili konecne projekt na rekontrukci baraku a mam dilema jaky cihly vybrat. od Wienerbergeru Porotherm a nebo od Heluze Supertherm mate s tim nekdo zkusenosti? jo a jeste jestli mam vzit system pero/drazka nebo ne? Dekuji vsem za postrehy;)
    • 39
  18. zeby se ledy hnuly:o:o:o no neradujme se predcasne, jak psal Radek, pockame az to "pan tvurce" oznaci za hotove;)
    • 17
  19. buml

    Bráchovi zamrzlo fávo

    Co to je za haluz, remen ma felda 1,6 sice je to taky system MPI ale prehodit veci z OHC do OHV je nesmysl. No jsem na ten favo motor zvedav, kdyztak sou protizamrazovy spunty este v hlave kdyz se sunda viko ventilu já myslel motor.... a nemohl jsem si vzpomenout, která ta filda už nemá řetěz... taky sem chvili premejslel coze s to mel namysli:myslim OHC byly jen 1.6 a 1.9 ale 40tka i 50tka mely blok uplne stejnej
    • 38
  20. buml

    Bráchovi zamrzlo fávo

    Proc chudak? Kdyzby ho nechal brblat par sekund ... Nemyslim to turovat pul hodiny. no to jedine, nechat to parkrat prevalit a dost
    • 38
  21. buml

    Bráchovi zamrzlo fávo

    to si koledujes vo peknej pruser, chudak motor:bojim
    • 38
  22. buml

    Bráchovi zamrzlo fávo

    ja si pamatuju, ze sme to kdysi resili nakym primotopem pod motor a fenem na hadice a chladic, ale to sme to meli kam zapojit a trvalo nam to cely dopoledne:(
    • 38
  23. buml

    Bráchovi zamrzlo fávo

    no s garazi bohuzel nepomuzu, tahnout se samo da, akorat budes bez posilovace brzd. ten mraz podle me neni tak velkej aby neco voddelal, ta pumpa asi jo, ale jinak bych to nechal az rozmrzne;)
    • 38
  24. no nova auta ktera maji turbo ci dokonce bi-turbo maji mensi kompresni pomer. Napriklad tam kde sem svoji fabku s SDi-ckem nechal jen na zpatecku (coz bylo temer vsude) tak s HDi se to prevaluje. A to nemluvim o poslednich dieselech od BMW, ktery maj kompresni pomer na hranici startovatelnosti motoru. [upravil dne 23/12/07 buml]
    • 33
  25. buml

    teče olej 406 HDi

    ja bych to videl na kontrolu vsech spoju od turba az po intercooler a nejen spoju, koukni i na ty hadice a trubky EDIT > jak moc mas voblitej dole intercooler? a kolik se ti ztraci oleje? [upravil dne 23/12/07 buml]
    • 21
×
×
  • Vytvořit...