??? asi sem o stedrem dnu trochu natvrdlej:myslim
No pokud to nebudeš lepit tím jejich tmelem (pouze pro broušené cihly), tak máš ve zdech spustu vody a pokud na to hned připlácneš polyš, tak je o malér postaráno..
jo tak sem to pochopil dobre, asi bude malta, ale zatepleni nebude hned a hlavne jak sem psal vyse bude to delsno Orsilem