Pred dvoma rokmi,my menili termostat u Peugeota 308 SW,1.6 16v,88kw.Je to rok výroby 2008.Problem my začal asi tak v roku 2015,ktoré trvajú dodnes.Jazdím do práce asi 10km jedna cesta.Auto my tam stojí 8 hodin.Cesta zpat bez problému.Ale.Absolvoval som cestu asi cca100km na otočku.Cesta nebol problem z motorom.Strávil som tam asi max.3 hod. a pri ceste zpat už my nastal problem s tím,že sa my motor zahrial na 90stupnov asi tak po 30 km,teplota bola asi 20 stupnov vonku.Druhá cesta to samé,auto som tam odstavil asi na 2 hodiny,cesta zpat to same.Teraz sa my este rozsvietila kontrolka elektroniky motoru.depollution system faulty