Přejít na obsah

hrasek

Uživatel
  • Počet příspěvků

    55
  • Registrace

Vše od uživatele hrasek

  1. To by mě zajímalo zda to vůbec někdo někdy dělá? Mě by to ani nenapadlo ...
  2. OK díky za odpověď. S tím zapínáním v zimě kvůli promazání - jak často a na jak dlouho se to doporučuje?
  3. Možná blbý dotaz, ale jak je to s možností topit v zimě klimatizací? Konkrétně mám P206 1.4HDI s manuální klimatizací. V zimě tento malý diesel topí až tak po 10-ti minutách jízdy. Kolega co má P406 /HDI automatická klima/ mi říkal že si přitápí klimatizací. Jak je to obecně s topením klimatizací? Kdy to jde a kdy ne? U 1.4 HDI manuál klima to podle všeho nejde - proč?
  4. 2 niemand: Kde se dá prosímtě sehnat?
  5. hrasek

    P206 vnější teploměr - výměna

    Odkud je tohle schéma? Nějaká schémata na Peugeot 206 mám, ale tohle vypadá mnohem podrobněji.
  6. hrasek

    čidlo venkovní teploty

    U 206 1.4 HDI mi přestal fungovat teploměr vnější teploty. Resp. ukazuje nesmysly (aktuálně 41°C). Nemáte někdo tp na co se zaměřit. Mohlo by to být spíše kabeláží/konektory nebo spíše čidlem? Dá se někde sehnat samotné čidlo? Díky.
×
×
  • Vytvořit...