Zdravím, mám takový problém na mé 406 před týdnem mě odešlo podávací čerpadlo tak jsem ho vyměnil potom nechtělo nastartovat až jsem vybil baterii napojily jsem přes kabely a chvilku točil a potom chytl a ještě ten den jsem ujel cca 70 km no následující den ráno auto zase nenastartovalo vubec točí naprázdno a ani náznak toho že by si chtěl nastartovat netuším kde by mohl být problém..