Přejít na obsah

Saman.Samanek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Saman.Samanek

 • ID člena 49394
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 8.4.1991

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Dolní Újezd
 • Stát
  Česká republika
 1. Klucíííí? Nemá někdo doma hozenou přední pružinu? Já se z toho auta poseru :-D
 2. Prosím, kdo hlasoval pro toto tlačítko, nechť se dostaví pro odměnu :-D Ano, vypl se přívod nafty. Proč a jak, nevím. Ale je to tak. Děkuju, byli jste senzační!!!!
 3. Jo to vím kde to je, na to mrknu ale to by podle mě měla svítit ta kontrolka, ne? Pojístky jsou ok, po těch jsem šel hned po odvzdušnění čerpadla, to jsem tu už myslím výš psal. Že by se poškodila izolace mi příjde divný. Mezi tím, co to fungovalo a tím co to nefungovalo bylo týdenní stáni auta, čili žádnej start nic. Myslel jsem si že by mohl být nějak třeba mrazem pohnutý konektor na čerpadle, tak jsem ho odpojil a připojil a nemělo to vliv. Kdyby se to stalo za jízdy, bral bych, že se něco mohlo upíct ale na týden studeném motoru se nic zkazit nemůže. Až za týden přijedu domu, zkusím pípákem prozvonít veškerou kabelovou komunikaci od kontrolky jestli třeba myšky nehlodly drát, což jsem jednou opravoval na fábií, kde ve svazku hryzly kablík pod baterkou a nešli ostřikovače jenže v tom hnusu co byl minulý víkend mi přimrzala baterka k rukám. Kdyby byl problém s imobilizérem, čili že ta kontrolka svítí a neproblikne, bylo by to fajn ale do tý kontrolky nejde ani půl voltu.Kdyby tam šlo třeba 3-4 volty, bylo by mi jasný, že se to někde přikostřuje. Ale tam je totální šlus. Kdybych neměl po celý garáži rozhrabaný subaru, rozkopu tam palubku a půjdu od svorkovnice po svorkovnici. Jenže ta možnost tu není tak nevím jak přijít na závadu bez rozebírání mozkovny auta. Ale chci vám všem poděkovat, že mi pomáháte, vážím si toho. Lepší říct cokoli co vás napadne. Třeba se někdo trefí. Jinak s problémy s jednotkou už jsem se setkal. Přes měsíc mi stálo toledo a ECU umřelo. Lítali všechny budíky a kontrolky jeli diskotéku a taky to bylo jen splašenou jednotkou. Jenže dávat zbytečně litr se mi až tak moc nechce...
 4. Hrabu to schéma a všechno končí v jednotce. Doufám, že to není co si myslím :-(
 5. Podle elektro schématu co tu máte k dispozici se jedna o kontrolku "V", 8 pin konektoru, drát 480 - v souboru "xxxstr4.jpg", tato kontrolka je proklemovaná s mazáním a brzdovým obvodem. Souvislost zatím nechápu ale je to tak. Kdyby někoho něco napadlo, bude happy.
 6. Všechny osazené kontrolky jsou funkční. Kontrolka, která mě trápí, má zezadu napsané V22. Kousek od té kontrolky je dioda. Její nefunkčnost jsem neověřoval ale jak říkám, bez kontrolky to přece musí nastartovat. Nějaké další nápady prosím?
 7. A ta ABS to dělala i předtím, to mě netrápí
 8. Není tu nějaká kombinace jak rozsvítít všechny kontrolky? Na focusu se podrží nulování počítadla a otočí klíčkem na polohu 1 a potom se rozsvítí všechny kontrolky a dá se zjistit co svítí a co ne.
 9. Nikdo nic? Nechápu proč to jen tak z ničeho nic umřelo. Týden před touto poruchou to normálně jelo, pak to jen stálo a stojí to tam dodnes :-(
 10. Nahral jsem pár sekundový video, snad vám to napoví
 11. Ano, vyfotím palubku a dám sem link, vydrž
 12. Souvislost s odpojenou klavesnicí to nemá, jezdil tak rok. Já sem zkusím nějak dostat obrázek té kontrolky. A kdyby odešla jen žárovka, startoval by.
 13. Ahoj kluci. Byl jsem teď pár týdnu v cizině, přijedu dom, skočim k autu, startuju a nic. jen točí. Tak jsem si říkal, asi padla nafta. Namačkal jsem pumpu, odvzdušnil, točim a nic. Až pak jsem si všiml, že se mi vůbec nerozblikává kontrolka asi imobilizeru nebo jak se to jmenuje. Našel jsem na Googlu něco jako autodiagnostika. Když jsem měl ještě ruční kódování, tak po zadání kodu ta kontrolka zablikala a šlo nastartovat, teď co je odpojená, tak zabliká hned a můžu točit. Ta ikonka vypada skoro jak schematická značka tranzistoru. Proč ta svině nesvítí vůbec? Co s tím je? Kde se schovává závada? Pojistky jsou OK. V pondělí jedu zas na 3 týdny do německa, zkuste prosím reágovat rychle. Díky moc
 14. Saman.Samanek

  zadní náprava

  Paradá, díky moc, to je jak na Focusovi ale nevěděl jsem kde ho hledat :-)
 15. Saman.Samanek

  zadní náprava

  Aha v této tyčce? Tak to je jasný, to ten vůl zkonil. :-D Děkuju, to mi stačí
×