Přejít na obsah

branik.TN

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

Vše od uživatele branik.TN

  1. branik.TN

    307 1.6 benzin problem

    No ja mam 1.6 80kw 2003 rocnik... Mam auto druhy mesiac este som neni do toho nejaky znalec a to pridusanie ma vytaca tak to budem musiet poriesit. A skrtiaca klapka to nemoze robit ? Auto ma 120tis km original ... Zeby uz odisla ta cievka?
  2. branik.TN

    307 1.6 benzin problem

    No ja mam 1.6 80kw 2003 rocnik... Mam auto druhy mesiac este som neni do toho nejaky znalec a to pridusanie ma vytaca tak to budem musiet poriesit. A skrtiaca klapka to nemoze robit ? Auto ma 120tis km original ... Zeby uz odisla ta cievka?
  3. branik.TN

    307 1.6 benzin problem

    No presne podobne to robi mne okrem toho strielania do vyfuku kolko to asi stoji taka sranda ? Dakujem
  4. Zdravim hladal som po celom fore a som tu novy a mozno neviem este spravne hladat no zakladam toto tema ak to tu je velmi sa ospravedlnujem. Pri startovani mi auto zacne same pridavat a uberat to trva par sekund a pri rozbehu ma tendenciu chcipat akoby ho pridusalo. Viac je to citit na studenom motore to pridusanie ale iba pri rozbehu alebo cuvani. Ked sa auto rozbehne ide ako ma. Nemal niekto podobny problem? Ak som daco zabudol piste doplnim . dakujem zatial
×
×
  • Vytvořit...