Zdravim hladal som po celom fore a som tu novy a mozno neviem este spravne hladat no zakladam toto tema ak to tu je velmi sa ospravedlnujem. Pri startovani mi auto zacne same pridavat a uberat to trva par sekund a pri rozbehu ma tendenciu chcipat akoby ho pridusalo. Viac je to citit na studenom motore to pridusanie ale iba pri rozbehu alebo cuvani. Ked sa auto rozbehne ide ako ma. Nemal niekto podobny problem? Ak som daco zabudol piste doplnim . dakujem zatial