http://alabama311.rajce.idnes.cz/Peugeot306_1,9D tu sú nejaké fotky, teraz je tam síce nárazník s hranatými hmlovkami, ale bol menený kvôli nejakej srne, pred tým je vidno ako aut vypadalo, komplet biele, aj s lištami, teraz sú tieto veci prelakované na čierno - nie moc dobre Myslel som si najprv, že na sedačkách sú poťahy ale nie su. Tak neviem motor mi sedí, ale zbytok je celkom chaos btw nech nezakladám druhé vlákno, zadné svetlá sedia 3dv-5dv? Mám tam nejaké kolotoče, dostal som aj origo ale na jednom sú utrhnuté šróby.